Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egyik hüvelykujjam hetekre...

Az egyik hüvelykujjam hetekre lesérült, nem szabad terhelnem, mit ajánlotok tricepszre és hátra, amit nem kell fogni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán létezhet ilyen?

2015. febr. 10. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi történt vele?
2015. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyanrol nem tudok amit nem kell fogni.De akkor fogd máshogy pl.: [link] és akkor szerintem nem megy rá anyi terhelés de ha tévedek akkor nincs job ötletem.
2015. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire súlyos, de tricepszre tudsz homlokra engedést egész pici súllyal, madárfogással, de a hüvelykujjad a többi mellé rakod vagy kitartod, és nem pedig átfogod vele a francia rudat.


Hátra tudsz nagyon pici súllyal felhúzást is, evezést is gurtnival persze, és akkor a hüvelykujjadat kibírod iktatni azzal, hogy csak a 4 ujjaddal fogod át. Nyújtott karú csigás letolás esetleg még átfogás nélkül. Egykezes evezést is tudod gurtnival apró súllyal akár. Semminél jobbak, legalább kis terhelést kap, amíg terhelhetővé nem válik.


Nem tudom milyen szintű a sérülés. Ezek csak ötletek, mert átfogás nélkül is hat ki rá erő, de a baj szintjétől függ, hogy mennyire tolerálja ezen gyakorlatokat.

2015. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán fogom át hüvelykujjal a rudakat...

Viszont, ajánlom a gurtnit. Az szinte teljesen leveszi a terhelést az ujjaidról ha jól használod.

2015. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te tudod,de én a gurtnival sem bűvészkednék a helyedben - max. tolódzkodnék padon. (akár súllyal) Nem ér annyit ez a pár hét lazább edzés, h plusz hetekkel-hónapokkal megnöveld a gyógyulási időd.
2015. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
levágtam :D illetve egy gép vágta le... de visszavarrták, olyan már soha nem lesz, mint régen, de azt mondta a doki, hogy fogni fogok tudni vele. +6 héten át biztosan nem erőltethetem, utána meg majd kiderül... szerencsére jó éles szerszám volt, szóval nem károsodott sok szövet.
2015. febr. 11. 14:35
 7/10 A kérdező kommentje:
vezetni határozottan külön élmény hüvelykujj nélkül sokkos állapotban :D
2015. febr. 11. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Azdedurva.... O.o

Jobbulást!

2015. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah az már más ilyen féle képpen sérült le
2015. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2015. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!