Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni étkezésre mit...

Edzés utáni étkezésre mit ajánlanátok, ha a teremből egyből indulok suliba és nem tudom hol megmelegíteni a kajámat? Valami olyan kéne amit gyorsan meg lehet enni és nem igényel melegítést.

Figyelt kérdés
Turmixot iszom edzés után, úgyhogy szilárd kaja tippeket várnék.

2015. febr. 12. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de én csináltam már nem egyszer olyat, hogy bementem valami büfébe, vagy kajáldába ahol van mikró, és megkértem hogy melegítsék meg. Nyilván hosszú távon ez pofátlanság, de 1-2x összejöhet.


Teljes kiőrlésű kenyérből csinálhatsz szendvicset sonkával esetleg (nem, nem párizsival). Más nagyon nem jut eszembe.

2015. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami teljes kiőrlésű kenyeres szendvics, de az nem a legjobb. Én pl. csak hidegen eszem a kaját.
2015. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Edd hidegen és kész. De két teljes kiőrlésű kenyér közé mehet csirkemell.
2015. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Konditermekben általában van mikró.

Ott nem tudod megmelegíteni?

2015. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Hát szerintem nem mindenhol van mikró.
2015. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem meleg az miért baj? Vicces, de én már nem is szeretem a meleg kaját, szóval simán meg lehet szokni, ráadásul megmikrózni a kaját, amiben van zöldség is (mert az VAN benne)? Hát nem tudom...
2015. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy hidegen, inkább langyosan eszem a csirke+rizs kombót. Azért mert úton vagyok, vagy a vonaton nincs mikró, stb.

Nem a legkellemesebb, jobb lenne, ha meleg lenne, de így is teljesen ok.

Vagy azt is csinálhatod, hogy veszel kuszkuszt, elviszed szárazon, és automatákból forró vizet is lehet venni, felöntöd forró vízzel a kuszkuszt, bele a húst, és a forró kuszkusz felmelegíti.

Vagy vannak kifejezetten hidegen-finomabb ételek is.

De pl. ott van a csirkés szendvics is.


De vannak hordozható akár USB csatlakozós ételmelegítők/melegítős ételhordók, bár ha a "kishableányos" (:DDDD) minta nem áll jól, akkor mérlegelned kell hogy vagy viszel magaddal egyet, vagy eszed inkább hidegen/langyosan a kajádat

[link]

[link]

2015. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!