Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen 2 napos edzéstervet...

Milyen 2 napos edzéstervet ajánlanátok felsőtest erősítésére?

Figyelt kérdés
Azért kérnék csak felsőtestre edzéstervet,mert heti 3-szor foci edzésem van,uh úgy gondolom hogy a láb terhelést azt ott megkapom.Jelenleg 175cm 78kg vagyok.Nem szeretnék izom kolosszus lenni,de szeretnék azért látványosabb izmokat a felsőtestre.Felsorolnám a gyakorlatokat,amiket ismerek,és meg is vannak hozzá az eszökzeim: Fekvenyomás, Áthúzás, Tárogatás, Evezés, Oldalememlés, Tolódzkodás, Húzódzkodás, Bicepsz(kalapács,koncentrált). Valaki ezek alapján tudna nekem segíteni,hogy hogy osszam be ezeket a gyakorlatokat 2 napra,vagy esetlegesen mivel egészítsem még ki? milyen sorozat és ismétlés számokkal? A hasra hasprést,lábemelést,és a hídtartást szoktam csinálni. Minden építő jellegű hozzászólást köszönök szépen!

2015. febr. 5. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lábra is kell edzeni, a foci másfajta stimulációt ad.
2015. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Focitól nem fog olyan terhelést kapni a làbad.

Izom kolosszus csak úgy nem leszel.

2 nap nem elég megedzeni az izmokat

Étrenden múlik a 70%-a

Otthon nem fogsz olyan jól fejlődni mint kène.


Amit csinàlj: olvasd el a Sárga Kapszulát!

Ha ez meg van mindjárt okosabb leszel :). Googlebe ingyen le lehet tölteni és ez az alap egy kezdőnek

2015. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De azt ki hangsúlyoznám hogy NEM szeretnék izomkolosszus lenni,csak formásabb izmokat,azt hittem heti 2 edzéssel és nem konditeremben ennyit eltudok érni.A láb edzésére gondolom a guggolás jó kiindulási pont?! Mindenestre még várom a hasznos tanácsokat!
2015. febr. 5. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Naturálba csinálhatsz bàrmit izomkolosszus nem leszel. Pl.: mikor a jogsit megkaptad te se mondtad hogy, de nem akarsz f1-es pilóta lenni.

Olvasd el a sárga kapszulát aztán megérted a dolgokat

2015. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja azt már ajánlottam :D bocsi
2015. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!