Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell helyesen guggolni?

Hogyan kell helyesen guggolni?

Figyelt kérdés

mindenhol azt írják hogy a térded ne menjen előrébb mint a lábfej vonala.kipróbáltam de eldőltem hátra mint egy zsák.így ugye a hátsóm kénytelen hátra mozdulni életbe lép a gravitáció és dőlök hátra mint akit agyonlőttek...

na már most az enyém jócskán előrébb megy mint a lábfejem.lábizomzatra gyúrok így és eredményes mert olyan kemény izomzatot építettem ki mint a svéd acél.viszont a térdeim iszonyatosan megnehezítik a dolgot mert nagyon fájnak közben terhelés hatására.meg utána is egy ideig.már egy sima guggolás is kín szenvedés,gondolom az sem tesz jót neki hogy újra és újra terhelem hiszen karban kell tartani az izomzatot.mit csináljak?


2015. febr. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben minden benne van. A helyesen kivitelezett guggolás csak jót tesz a térdednek.

2015. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez hasonlít arra ahogy én csinálom.akkor ha jót tesz elmondaná valaki mi a bánatól fáj a térdem de nem is kicsit.
2015. febr. 14. 19:56
 3/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ízületvédő+vitamin. Bemelegítő krém használata, tekerj rá bandázst, melegíts be edzés előtt, sőt külön guggolásnál is. Végül nyújts. És most nem ártana pihentetni.
2015. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó lépés is stimmel? Hog kifele mennek a lábáid valamennyire es nem előre?

Ne hasonlitson rá hanem legyen ilyen.

2015. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért fáj,mert nem helyesen csinálod. Próbáld begyakorolni a mozdulatot, a videó szerint, fal előtt. Állj a fallal szembe,a lábujjad érjen a falhoz, akkor biztosan nem tud a térded jobban előre menni, mint ahogy kellene. Tehetsz a sarkad alá tárcsát is.
2015. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!