Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha bukásig nyomom a sorozatoka...

Ha bukásig nyomom a sorozatokat hány sorozatot végezzek mellre és bicepszre?

Figyelt kérdés

bicepszre 9 mellre 12

igy jó



2015. febr. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kő a strandra a zizom mi?
2015. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
edzek mindenre lábra is úgyhogy megnyugothatsz csak kiemeltem egy kisebb és egy nagyobb izomcsoportot
2015. febr. 20. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:

14 bic-22 csecs

Nem is értem, hogy mi ez a 12? Nyomsz fekve, ferdén és letárogatod? Ennyi? Ez lófing nem mell edzés. Nekem ez negyed óra lenne úgy hogy 120kg-ig felmászok ferdén.

2015. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Idézem.:

,,bukásig nyomom a sorozatokat,,

2015. febr. 20. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:

22 sorozat mell? Te hol élsz? Naturáloknak ez irreálisan sok. A 12 sorozat (ha rendesen megcsinálod, mint mondtad bukásig) bőven elég. 15-nél nem is ajánlanék többet naturálban, de az is elég sok már, nem biztos bírnád egyáltalán.. 4 gyakorlatából csinálsz 3 sorozatot, azzal már minden szögből meg lehet edzeni.

14 bicepsz? Az megvan, hogy az egy kis izom, igaz? Bőven jó a 9.

Szóval kérdező jó ez így.

Bevethetsz intenzítás fokozó szériákat is ( a drop set nekem kedvencem).

2015. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat örülök végre egy értelmes válasz ami segit :)
2015. febr. 20. 18:35
 7/7 kizcar válasza:
Én 12 sorozatokat szoktam bukásig. Viszont hallottam, hogy nem feltétlenül jó minden sorozatot bukásig csinálni. Ennek ellenére továbbra is így fogok. Ha nem bukásig végezném a gyakorlatokat, akkor nem is érezném, hogy igazán edzettem.
2015. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!