Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 hónap tömegelés extra...

10 hónap tömegelés extra soványból eredmény?

Figyelt kérdés

Üdv

A véleményetek érdekelne, hogy elég jónak számít-e vagy sem 9 hónap tömegelésem, előtte nagyon sovány voltam, folyton csak azt hallottam, hogy sovány meg picka vagyok. Azóta a testépítés az életem része lett.


Tudom zsír is jött bőven, de rengeteget erősödtem meg izom is jött, nem tudtam kontrollálni a CH-t rendesen, mivel nem kaptam meg a középutat, ha keveset vittem be szinte semmi nem jött rám, meg stagnálás, ha többet akkor meg zsír is jött az izom mellett.


2.5 x ttkg Fehérje, 7-8x ttkg CH, 0.5 x ttkg Zsír (Ez volt a tömegnövelő étrendem)


Itt vannak a képek :


[link]


Gondoltam arra is, hogy biztosan valaki fogja mondani, hogy lábak ?! :)) Nos azokra is figyeltem amennyire tudtam :


[link]



Felkar : 31 centiről felment 41-re a kerülete

Mellbőség : 102cm -> 113cm

Comb : 52 cm -> 61-62cm

Vádli : 36 cm -> 41cm


Véleményeket előre is köszönöm, mindenkinek zöld pacsit adok, ha negatív ha pozitív kritikát kapok.


Most fogok neki a jól megtervezett szálkásításnak. ;)



2015. febr. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy teljesen jó eredmény. persze, jött zsír, de majd lemegy. hajrá :)
2015. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Csak így tovább ! Tény hogy jött zsír is de láthatóan izomtömeget is pakoltál rendesen. Gondolom nehezebben hízó vagyok hogy ennyire sok szénhidrát kellett hogy megindulj.
2015. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 - palilaci - ***** válasza:
szerintem nagyon jo eredmeny. Skinnyfat alkatod volt de ebbol nagyon sokat hoztal ki igy 10 honap alatt. Egyebkent probald meg legkozelebb a ch-t beloni olyan 4g*tmg-re de a zsirt emeld 2-3g*tmg-re. A vadlid szerintem kicsit levan maradva. Nekem 42cm de csak 58-59cmes a combom es igy is kicsi. Hatadra azert kivancsi lennek. De gratula megegyszer es igy tovabb!
2015. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Király, de hol van az extrem sovány kép?
2015. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem értek a táplálkozás részéhez, de szerintem is jól nézel ki. ettől nagyobb darabnak sem kell lenned.
2015. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen a képen mikor nekifogtam még jó bőrben voltam :D A soványabbról nincs kép mert nem gondoltam volna, hogy ilyen komolyan belevetem magam a testépítésbe.


[link]


Készítettem gyorsan egy képet a hátamról, szélesség megvan, tömeg hiányzik, le van kissé maradva, pedig nagyon odafigyelek a nagysúlyos evezésekre.


[link]

2015. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos haverom felh. írtam be, mert az enyémet korlátozták, amivel feldobtam a kérdést. További képek ha érdekelnek, szívesen linkelek be. Köszönöm előre is a válaszokat.
2015. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 - palilaci - ***** válasza:

Olyan a hatad mint egy ifaplato

koszos :'D

hahaha nem amugy jo szeles, kivancsi leszek szalkasitas utan milyen lesz

2015. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi játszodd itt magad hogy extra sovány voltal 31-es bicepszel.Nekem 28-as volt 20 évesen:D


Orulok hogy leirtad azt hogy 7-8 gramm TSKG CH-n voltál.

Sokan itt állandoan játszak az agyukat,hogy az ektomorfok lusták enni.Márhára nemkonnyu bevinni ennyi Ch-t.Magasságod? kezdo és a jelenleg testsulyod?

2015. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

MyProteintől vásároltam Mogyorót meg mindent megtettem, hogy a CH meglegyen, elég komplex étrendet igényel.


173cm magas vagyok, kezdeti súlyom 57 kg volt, jelenleg 81-82 kg vagyok.

2015. márc. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!