Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez némi segítségr...

GamerPc kérdése:

Tömegnöveléshez némi segítségre lenne szükségem, kaphatok?

Figyelt kérdés

Szóval 95-kg szeretnék elérni 4-6 év alatt most vagyok 74.Idén töltöm a 17-et,nagyon szeretem ezt a sportot, 2 hónapja járok terembe,fekvőpadon 3x8 35kg-val megy.

Szeretném,hogy megmondjátok,hogy mit és hogy hogy kellene edzek,hogy tömeget növeljek. Az étkezéssel tisztában vagyok,csak a mit-mivelre vagyok kíváncsi. Tehát hogy Mell+Bicepsz Hát+Tricepsz Vál+Csuklya.

Hogy ezek jók-e heti 5 napot járok edzeni,és szeretném,ha adnátok néhány jó tanácsot. Ja és,hogy a disznó hús,mármint az a karaj,vagy mis is az,az mennyire jó? Abból rengeteget tudok fogyasztani+csirke mellet is.Előre köszönöm!



2015. febr. 17. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az étkezéssel tisztában vagyok" "disznó hús,mármint az a karaj,vagy mis is az,az mennyire jó"


hát igen... ez pont a tisztában levés bizonyítéka :D


Szerintem elsődlegesen koncentrálj elérhetőbb célokra, pl hogy a fekvőpadon ki tudd nyomni 3*8* a saját testsúlyodat...

Azt meg, hogy mit mivel edzel, hogy neked mi vállik be, azt senki nem mondhatja meg neked, azt neked kell kitapasztalnod, ahogy írod, hosszú évek alatt.

2015. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudtam,hogy ebbe bele fog valaki kötni,de ez most nekem új,és csak kíváncsi voltam valakinek a véleményére...
2015. febr. 17. 21:53
 3/4 endruka válasza:
Szia! Ha jársz terembe, inkább ott kérjél tanácsot,és ha lehet akkor olyantól aki valamit konyít hozzá! Minden ember különböző, és más edzésterv jön be. Én úgy csinálom, hogy 3 nap edzés, utána 1 nap pihenő. 1.mell-bicepsz, 2.hát-tricepsz, 3.váll-láb, hasazni minden másnap szoktam, nekem ez így jön be. De kérdezzél meg hozzá értőket is.
2015. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,meg is kérdeztem azóta,és rájöttem,hogy a 35KG(rúddal 55KG) az semmi,mert tudom csinálni 70KG-val is,ugye azzal nem megy 3x8 csak 3x5 de igyekszem elérni a 3x8-at ezzel is.Reményeim szerint ennek a hónapnak a végére,vagy a jövő hónap közepére elérem céljaim. Például a padon félkezes súlyzóval eddig 14KG-vel csináltam,de rájöttem,hogy ugyan azt tudom 18-al is.Szóval azt hiszem,hogy rájöttem arra,hogy mik a határaim,és ezeket a határokat már csak előrébb tolom.
2015. febr. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!