Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az megtörténhet...

Szerintetek az megtörténhet hogy egy férfi úgy éli le az életét, hogy soha életében nem gyúrt, nem sportolt?

Figyelt kérdés
és ha igen, igy milyen élete lesz?

2015. febr. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sok ilyen férfi van, és tökéletes az életük és az egészségük is. Mozogni lehet sportolás nélkül is.
2015. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem ez adja az élet értelmét. Nyilván nagyobb az esélye a betegségnek, annál aki soha nem sportolt, de ennyi.
2015. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 - palilaci - ***** válasza:
48%
gyenge plottyedt szar. ennyi. Egy ferfi legyen eros, kitarto egeszseges. Ehhez meg kell a sport
2015. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bezzeg az én időmben. A 80'as években voltam huszonéves, Miamiban nőttem fel. Úgy kib#sztam magam, hogy egyből bevetek a maffiába! 16 éves repültünk ki anyámékkal, akkor még Arnie menő volt. Itthonról vittem a komcsi gyúrós magazint, abból vettem az edzéstervet ami főként fekvenyomást és koncentrált bicepszet tartalmazott. Mo.-n a házunk garázsában gyúrtam, kint meg akkora konditermek volt, mint itt egy TSZ. Aztán összefutottam Mike Tysonnal aki szinté elkezdte kib#szni magát. Megtanított gyúrni meg bunyózni. Csak ő bokszoló lett én meg maffiózó. Fel is nyomtam a karjaimat spéci amcsi porokkal meg minőségi koksszal 38-asról 47-esre röpke 1,5-2 év alatt. Aztán amikor nem volt lábam rájöttem, hogy guggolni is kéne. Elkezdtem guggolni, vádlizni is. Úgy felnyomtam a combizmomat, hogy nem volt rám gatya. A Hawaii ingeket úgy szakítottam el, hogy befeszítettem a karom. Utána nyertem egy miszter olimpiát. Ez egy életérzés, aki nem tudja milyen az nem is férfi, hanem punci!!!!444

Üdv, a nevem Ronnie Coleman

2015. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 - palilaci - ***** válasza:
Nem talalom a poent kedves utolso
2015. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs benne semmi poénos. A Mike Tyson rész persze nem igaz, illetve viccként próbáltam előadni, de egyébként igaz. Csak nem vagyok Coleman. De régen eléggé ki voltam b@xva csak nem indultam versenyeken és nem is igazán az esztétika volt a cél, hanem a minél nagyobb nyers erő. A karomat pedig tényleg eléggé felnyomtam, talán még 50-es is volt. Az ing pedig tényleg elszakadt, ha befeszítettem a karom. És voltam egy ideig kidobó egy bárban. Nem kell ugye magyaráznom, hogy miért.
2015. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lábedzés pedig a kedvencem lett az idők során. :)
2015. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!