Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne Jobban kockás a...

Hogy lehetne Jobban kockás a hasam?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elsőnek is az kell,hogy ne legyen nagy zsírtömeg a testünkön nekem ez megvan! Illetve a hasamon is látszódik valamilyen szinten de én még jobban szeretném!Hogy tudom elérni,hogy kisiső alatt még kockásabb hasam legyen? És azt is megszeretném tudni,hogy naponta hányszor kell? Mert én naponta 2x szoktam ezt: [link]

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 25. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
ameddig nincs izomtömeg, addig nem lesz szép hasfalad sem... tömegnövelõ étrend 1-2 éven át, aztán szálkásíthatsz... edz rendesen az egész testedre, az ilyen félrevezetõ hülyeségeket meg felejtsd el.
2015. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2015. febr. 25. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
van 3 hónapos tömegnövelő diéta amit 3 hónapos szálkásító diéta követ. ha betartod a diétát és mellette heti 4x-5x edzel (cardio és súlyzós edzés helyes arányban) akkor a siker garantált
2015. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 havonta váltogatni kb semmi értelme nincs, jó étrenddel jön maximum 3kg izom, de valószínûbb, hogy 2.5 se, jó étrend mellett még zsír se jön annyi, hogy legyen értelme szálkásítani.
2015. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Naponta 2x hasazni meg orbitális nagy hülyeség...illetve semmi értelme, hiszen nem regenerálódik az izom, aznélkül pedig nincs fejlődés. Utolsó hozzászóló, a kérdés az volt hogy lehetne kockásabb a hasa rövid időn belül, én felvázoltam a legrövidebb utat, ami fél év...ettől röviebb idő alatt nem tud elérni látványos eredményt
2015. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát 3 hónap alatt làtványos eredményt a népmesékben sem érnek el...
2015. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hónapot írtam...3+3=6
2015. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a has bizonyos részeit edzem dolog még mindig fura... Nekem úgy tanították biológia órán, hogy a has olyan, mint egy gumikötél. Na most, ha a has olyan, mint egy gumikötél akkor ha az egyik része bizonyos részben nyúlik akkor a másik része is ugyanannyira nyúlik/használódik... Javítsatok ki, ha tévedek!
2015. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy erre még nem találtak ki semmilyen csodabogyót.
2015. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pontosan nem tudom leírni de próbáld meg letölteni Paul (coach) Wade Fegyencedzés című könyvét és annak a pokoli kockahas fejezetében le van írva.
2015. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!