Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A natúr tejsavónak milyen ize...

Tőzegáfonya kérdése:

A natúr tejsavónak milyen ize van? :D én a szóját probáltam meginni de olyan okádék h kénytelen vagyok izesiteni és ugyis nagy nehezen csuszik le. A tejsavóról hallotaam olyat is h olyan az ize mint a tejnek :D

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokkal sz.rabb. Nekem a szója jobb volt. De mondjuk kakaót vagy vmit raksz hozzá akkor húzóra és kész
2015. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát.... a natúr szójának nagyon de nagyon okádék ize van.. ittam már rosszta.. de ilyen rosszat még sohasem.. ezért gondoltam hogy a tejsavónak jobb ize van natúrban
2015. febr. 25. 19:35
 3/10 A kérdező kommentje:
a szójával azt csiáltam h kakoport bele... nagy levegőő.. és húzóra oszt levan tudva :D
2015. febr. 25. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nekem a szója íze elviselhető, a tejsavó viszont kifejezetten ízlik.

Nem olyan mint a tej, de hajaz kissé rá az íze.

2015. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tyler913 ***** válasza:
Ha vízzel iszod,nem túl jó az íze és valami piszkosul büdös,ha beleragad a mixerbe. De ha az ízéért innád,menj inkább cukrászdába.
2015. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit én vettem, annak olyan íze volt, mint a vizezett tejnek. Nem volt különösebben kellemetlen.
2015. febr. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Én a Stillmass natúr tejsavóját ès BioTech Power Proteinjét hasonlítottam össze. Én nem tudom miért akkor de a natúr az büdös is volt meg borzalmas íze volt, kakaó/méz csillapította. Lehet csak èn vagyok ilyen finnyás

2015. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
énis a stilmass-t használom,natúr tejsavót akarok venni ezért kérdeztem hogy milyen az íze ..
2015. márc. 3. 09:17
 9/10 anonim válasza:
Én a Natura tejsavófehérjét IMÁDOM :-)!!! Tejszínes íze van, nekem sokkal jobban bejön, mint bármelyik ízesített, és semmi mesterséges anyag nincs benne.
2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na az jó.. akkor csak van aki szereti a naturt :D
2015. márc. 17. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!