Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy döntöttem kigyúrom magam,...

Úgy döntöttem kigyúrom magam, elérhetem a Schwarzenegger álomtestet?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt akarok Schwarzenegerré válni. Súlyom 90 kg, magasságom 178cm. Minden este lemegyek kondiba és megcsinálom amit kell, por és minden vacak nélkül. Nem veszek olyan malterkeverő poharat se amiben szűrő van. Csak csirkemell, rizs és zöldségek, na meg persze a finom gyümölcs. Sikerülhet? Nagyon izmos akarok lenni! A kockahas pedig mindenféleképp fontos a számomra.

2015. febr. 26. 21:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%

3 hónap alatt?

Schwarzi évtizedekig csinálta és nem napi 2-3 őrában, hanem 8-10 ben...

Ha nagyon nagyon küzdesz lehetséges, bár ő nagyon fiatalon kezdte. De nem három hónap alatt. Több év. A kocka has megint más. Az életforma.

2015. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó troll kérdés:D
2015. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 - palilaci - ***** válasza:
100%
Én nem a kerdesen rohogtem fel hanem az elso valaszolon
2015. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Sikernap hatással volt rád...a por meg vacakot azokat táplálékkiegészítőknek hívjuk. KIEGÉSZÍTŐNEK...és Arnold nem ilyen EGÉSZSÉGES dolgokkal érte el hanem "EGÉSZSÉGTELEN" szteroidokkal

Ha màr a tápkiegeket vackozod akkor a válasz: nem, nem érheted el

2015. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Há hogy a viharba ne! Ki az Schwarzi? Én két hete gyúrok, de má most bikább vagyok. Mondjuk az igaz, hogy van malterkeverő poharam, kettő is, de há valamibő meg kő inni azt a sok tápot!
2015. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy gyógyszergyárat szponzornak.
2015. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj tesó mi itthon edzünk a rajokkal. Kis faluban élek itt mindenki kőkeményen gyúr. Nincsenek ilyen nagy faintos gépeink, de van szívünk. Amikor a Roli haverom odafeküdt a 150 kilós súly alá mindenki együtt izgult. Bömbölt a zene, a Roli meg csak nyomta. Ki is nyomta a f¤szba. Le is esett az állunk a ge<ibe. Pedig nem szed ilyen szarokat. Csak az ólban beszereltünk egy konditermet. Van egy pár fekpad meg egy rozoga guggoló állvány, tákolt súlyok. A Pityu bá hegesztette őket. Falusi kajákon nőttünk fel. Mondjunk sok halat eszünk, mindenki nyomja, mert itt van a tó a közelbe. A kockahashoz meg kemény elszántság kell. Rengeteg hasprés, lábemelés, római felülés. Itt aki nálunk keményen nyomja évek óta az g¤ci izmos. Napi 2x is edzünk, kajálunk, pihenünk. Sokszor nyúlunk gettó módszerekhez. Sok sikert, b@sszad ki magad!
2015. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt elfelejtetted hogy csak otthon edzel saját testsullyal mert ez jobb izmokat epit.
2015. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Persze, simán! De csak és kizárólag mell-bicepszet edzél, a többi nem számít!


Valami ilyesmi edzésterv kéne hozzá:

-Fekvenyomás 10x8, szünetben 10 fekvőtámasz

-Fekvenyomás ferdepadon 8x8

-Tárogatás gépen 8x8

-Bicepsz állva rúddal, lehetőleg lendítve a súlyt, minimum 15 kilós tárcsákkal (utóbbi nagyon fontos!) 10x8

-Kalapács bicepsz 6x8

-Bicepsz Scott padon 5x8


-Minden nap 200 felülés, kell a kockahas. Ha nem jönnek a kockák, Flabelos!


Ha a 3 perces pihenőidő között akarsz dumálni Zsülivel, az új pultos csajjal, akkor edzés végén még egy általad tetsző gyakorlatot válassz tricepszre, de csak 1 sorozatot, az úgyse fontos, csak azért kell, ha támasztod a pultot, "azér' látszódjon má'".


Proteinport ne szedj, csak felfúj, meg műizmot csinál. Meg amúgy is, Zolibá' 2.-on, aki amúgy kőműves és a napot Viceroy+Várda Szilva+tábla szalonna trióval indítja, ezerszer keményebb ezeknél a gyúrósoknál, aztán azt se tudja mi az a fehérjepor.

2015. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na írják má a hülyeséget.
2015. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!