Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretnék kezdeni edzeni...

El szeretnék kezdeni edzeni de nem tudom hogy fogjak hozzá. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok,189cm magas és 60kg.

Mekkor súlyú súlyzókat vegyek?

Hetente hányszor gyúrjak?

Milyen gyakorlatokkal kezdjek?(egyenlőre csak karra szeretnék edzeni)

Hány sorozatot csináljak meg a gyakorlatokból?


2015. febr. 27. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Sokan azt mondják és én is azt hiszem egy kicsit várj még a sulyzos edzessel inkabb sajat testsulyosakkal probalkozz.

A masik hogy erdemes mindenhova edzeni, nem csupan a karodra, illetve az egesz folyamatot , az edzest ugy szoktak a terembe jarok is kezdeni hogy egesz testes atmozgato edzeseket vegeznek min1 honapig. De ezt csak a kesobbiekre valo tekintettel irom.


Neten nagyon sok edzesterv van sajat sullyal, azokra keress ra, biztos talalsz magadnak valot. Ja es meg valami: a sulyok nagyon dragak, normalis edzeshez sokat bele kell olnod. Jobban jarsz ha meg picit sajat testsullyal csinalod aztan ugy fel- egy ev mulva elkezded a termes edzest:)

2015. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát!
2015. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!