Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt fog meglátsza...

Mennyi idő alatt fog meglátszani az eredmény?

Figyelt kérdés

Naponta csinálok állva kétkezes súlyzóval gyakorlatot, bicepszezést.


10 kilóval csinálom most.

Először csinálok huszat, 2-3 perc pihi aztán 19 - et, aztán 18-at és ez egészen megy le szépen tízig.


Mennyi idő alatt látszódik majd meg az eredmény, esetleg min változtassak, mit csinálok rosszul? Most kezdtem pár napja, türelmes vagyok, csak kíváncsi is.


2015. febr. 27. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Mert pl ha testépítes (izmosodas) akkor olvasd el a Sárgakapszulát (ingyen fenn van neten), mert ahogy olvasom nem nagyon ertesz ehez. Masreszt eleg gyorsan meglatszik az eredmeny, szoval hajra.
2015. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hol van montez?

Már hiányzik;D

2015. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Hány éves vagy?
2015. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy meglàtszódjon, kell egy edzésterv és étrend. Kezdőként meg max 15 ismétlèses sorozatok menjenek aztàn 8-12-t kell belőni majd nem ilyen 20,19,18 stb
2015. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudsz csinálni 20 ismétlést akkor növeld a súlyt és csökkentsd az ismétlésszámot.
2015. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:

STOP. Ez nem lesz jó így Kérdező. Google: Sárga Kapszula, Alapismeretek.


Mindenre kellene edzeni, nem csak egy-két gyakorlatot.

Ezeket csináld:

Guggolás

Felhúzás

Fekvenyomás/Tolódzkodás

Evezés/Húzódzkodás

Vállból nyomás

Vádli állva

Bicepsz állva kétkezes súlyzóval


Hetente 3x eddz! Minden másnap. Például:

Hétfő: Edzés

Kedd: Pihenő

Szerda: Edzés

Csütörtök: Pihenő

Péntek: Edzés

Szombat, Vasárnap: Pihenő


Akkora súlyt használj amivel 8-10 ismétlés megy, három szériát végezz gyakorlatonként. Valamint étrend is kellene ha hosszú távon szeretnél fejlődni. A fent leírt 2 műben minden benne van részletesen.

2015. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

15 vagyok, Májusban leszek 16.

Nem akarok úgy kinézni mint Schwarzenegger, semmi bajom nincsen a testemmel. Csupán szeretném hogy egy kicsit vastagabb legyen a karom, mert olyan mint egy 8 éves kislánynak és ez nagyon zavar ( ahhoz képest azért elég erős vagyok )!


Amúgy mi a probléma azzal amit csinálok jelenleg? Nem akarom túlzásba vinni az egészet, nem is veszem túl komolyan a dolgot. Nincsenek meg az eszközeim sem, mennék edzőterembe de szinte semmi időm nincsen mert idén fogok érettségizni.

2015. febr. 28. 20:41
 8/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Hát figyelj. Egy otthoni edzés, ha nagyon gyors vagy megvan 45 percből. Ne mondd már, hogy nincs heti 3x45 perced! Minden férfinak edzeni kellene a testét. És a fenti gyakorlatoktól amiket leírtam, pedig jelentősen erősödhetnél. Otthonra szerzel pár tárcsát és meg is van oldva. Fekvenyomni ha nem tudsz otthon, akkor meg fekvőtámaszozz és tanuld meg az egykezes fekvőtámaszt.
2015. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!