Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből áll egy erőnövelő étrend?

Miből áll egy erőnövelő étrend?

Figyelt kérdés
Mit, mikor, mennyit? Hányszor kell ennem hogy erősebb legyek? Jelenleg 16 éves vagyok 106 kg 190 centi. 140 kilós fekvenyomással. Nem számít ha feljön egy kis plusz, csak az erő legyen :)
2015. márc. 4. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

16 évesen 140 kg fekvenyomás brutál jó.

De 106 kg-osan biztos tovább akarsz tömegelni? Én a helyedben inkább diétáznek.

Amugy az etrend az vagy kis kaloriapluszos mint a testepito etrend vagy pedig szinten tartásos testkompozício változtato etrend.

2015. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából én atléta vagyok, nekem nem igazán számít ha 5 kilóval több plusz van rajtam, cask erő kell még.
2015. márc. 4. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szimpla tömegnövelő étrend, minőségi forrásokkal.
2015. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de úgy tudom a csirkemell helyett más fajta húsokat kellene előtérbe helyezni.
2015. márc. 4. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nincs komoly jelentősége hogy milyen hús van az étrendben.

Persze lehet hogy valaki valamilyen általam fel nem fogható oknál fogva előnyben részesít adott húsokat, de nincs ennek általános szabálya. Egyéni kérdés.

Ugyanúgy az a lényeg, hogy meglegyenek az izomépítéshez, regenerálódáshoz szükséges aminosavak.

2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Elvileg a kreatinin tartalma miatt a marhahús a legjobb erőnövelő, de lehet hogy csak egy legenda. Gondsolom innen szármatik a marha erős kifejezés.

2015. márc. 4. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a marhaeros kifejezés onnan származik hogy van benne egy minimális kreatin -.-

Veletlenul se onnan hogy egy marha elég erős.

Nem tudom milyen atléta vagy de erőemelőknél is vannak súlycsoportok és te jelenleg a 105+ 120- ba férsz bele ennél magasabban már csak a 120+ van ahol brutál erőre van szukség.

2015. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
190 centi 16 évesen meg 106 kiló az elég durva. A 140 kilós fekvenyomás meg rohadt jó. Csináld keményen, mert nagyon jó a genetikád.
2015. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!