Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondiban mi a véleményetek az...

Kondiban mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Bejön havonta párszor "edzeni" ami k.vára nem edzés, hanem nagyképűség. Túlsúlyos, játssza a fejét és olyan súllyal dolgozik, amik nem nekivalóak és nem tud szériázni velük csak bénázik. XD Ja, és a járása is ez a feszengő,mintha egy Arnold kinézetű lenne.

2015. márc. 7. 15:47
 1/10 Andi80018 ***** válasza:
86%
Pont leszarom, kikkel edzem. Az a lényeg, hogy én hogy nézek ki és jól menjen az edzés. Idióták pláne nem érdekelnek, ha nem edz, és mondjuk foglalja a gépet, akkor elzavarom. Ennyi. :-)
2015. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Adni!


200 kg-os dagadt maffiózó cigányt megnézném hogyan zavarnál el. :)

2015. márc. 7. 16:08
 3/10 - palilaci - ***** válasza:
Nem tudom Én ilyennel még nem találkoztam. Inkább gizdáknál figyeltem meg ezt, de ők minden héten minimum 2x lejárnak akkor is mell-bicepsz-csuklyázni. Természetesen edzés előtt, közben, után rendesen feszengenek és csak úgy dobálják a súlyokat. Nekem inkább ezekkel van a bajom, főleg úgy, hogy van pofájuk elcsórni a súlyomat amivel épp dolgoznék aztán ha végeztek csak úgy otthagyják. És ugye minden héten. Bár mostmár megtanultak pakolni és kérdezni. A Te zsírizom orkoddal nem hiszem, hogy tudsz mit csinálni, inkább örülj, hogy havi rendszerességgel jár le...
2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mi közöd hozzá? Ő legalább párszor bemegy, és a súlyokkal foglalkozik, nem perverzként a többieket lesi miközben ellazsálja az edzés-részt.
2015. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet sokszor megy, csak nem akkor amikor Te. Aztán majd ha belekötsz előkerül a család meg a kések. És a végén Te kerülsz börtönbe. Kell ez neked?
2015. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egy válfaja a hasonló idiótáknak: [link]
2015. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet.Régebben járt rendszeresen,de valamiért megunta.Havonta egyszer eljön.Azt mondja,hogy szerinte fegyencedzést kéne csinálni,mert az sokkal jobb.De,hát azt se csinálja.
2015. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak.

Inkább azok zavarnak,akik foglalják a helyet.Én egy kis kondiban edzek,van két fekvőpad,egy guggolóállvány,egy hely ahol lehet felhúzni.És akkor vannak olyanok,akik egy nap csinálnak mindháromból.Rápakolja a súlyt a fekvőpadra,a guggolóállványra és kimegy dartsozni.De volt már olyan,hogy fekvenyomtam,rajt volt a súly a fekpadon,kimentem wc-re és amire visszajöttem valaki szépen lepakolta a súlyokat és a helyemen nyomott fekve.Vagy éppen a mellrőlnyomást csinálom,szünetet tartok,de a súlyokkal megpakolt rúddat,amit én használok,valaki megfogja,elviszi egy másik helyre és ott bicepszezik vele.

2015. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel.Mindenesetre vicces tud lenni,aki látványosan játssza az agyát,ez tény.De örülök,hogy engem nem kóstolgat.Addig tőlem menőzhet.
2015. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andi80018 ***** válasza:
Akkor kikerülöm és gyorsan döntök, mit tudok ahelyett a gép helyett csinálni. Mást nem tudsz, mivel azért, mert ne edz, kitiltani sem fogják pl, max ha valakihez odab..asz egy tárcsát. :-)
2015. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!