Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék személyi edzö...

Szeretnék személyi edzö lenni. Szerintetek van esélyem erre az álomra? +kép

Figyelt kérdés

Ami visszatart engemet az,hogy 167cm magas vagyok.Lehet komplexusaim vannak,de ugy érzem nemveszenek komolyan az emberek.5 éve sportolok.Böven van még mit tanulnom,de a saját sulyomal ugy játszok ahogy én szeretném.Azért konyitok valamit a témához:)Szeretnék segiteni másoknak.

Mi az elsö lépes amire szükséhgem lenne?

[link]

[link]



2015. márc. 8. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én hamarabb mennék hozzád, ha megtudod nekem tanítani pl. a kézállva nyomást szabadon, vagy a front-back levert, mint bárki máshoz :D.
2015. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezt megtanitani nemnehéz,megcsinálni már annal nehezebb:)

Gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás és gyakorlás kell ehhez.

2015. márc. 8. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeidet, ezek alapján még nem mennék hozzád edzeni. De még sokat fogsz fejlődni, 1-2 év múlva már lehet. A magasság a kutyát sem érdekli.
2015. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

rengeteg személyi edző van, aki semmit nem konyít a szakmájához, szóval ha értesz hozzá, szereted csinálni, képes vagy ösztönözni embereket, nem utolsó sorban étrendben és egyebekben is tudsz tanácsot adni akkor simán van esélyed.

Én elég sokat éltem New Yorkban, ott volt egy haverom, még a 2000res évek elején jött ki, hobbija pedig a testépítés és a szakítás volt, és elég jól is nézett ki, sok csaj körülrajongta a termekben, és hát mivel a szakmáját utálta, és kint méregdrágák a személyi edzők, ezért ő elkezdte elvállalni 10$/óra-ért a dagi csajokat, ami kint kb egy semmi összeg az átlag 80-110$/orával dolgozik, attól függően, mely része new yorknak... ma saját termet bérel a srác és rengeteg alkalmazottja van... a konditermek pedig mindig dugig vannak emberrel NY-ben...

szóval minden csak azon múlik, el tudod e adni magadat.

2015. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!