Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék személyi edzö...

Szeretnék személyi edzö lenni. Szerintetek van esélyem erre az álomra? +kép

Figyelt kérdés

Ami visszatart engemet az,hogy 167cm magas vagyok.Lehet komplexusaim vannak,de ugy érzem nemveszenek komolyan az emberek.5 éve sportolok.Böven van még mit tanulnom,de a saját sulyomal ugy játszok ahogy én szeretném.Azért konyitok valamit a témához:)Szeretnék segiteni másoknak.

Mi az elsö lépes amire szükséhgem lenne?

[link]

[link]



2015. márc. 8. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van esély...manapság már mindenkiből lehet személyi edző.
2015. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Manapság már minden hulyébol lehet rendör is.

Gondolom ha meglátnál egy 167 centis személyi edzöt akkor te is átgondolnád a dolgokat.Szerintem kevésbé lennek hiteles másokkal szemben.

2015. márc. 8. 09:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy mennyire tudja mit kell csinálni és nem az hogy hogyan néz ki! Egy 155 magas is lehet sikeres személyi edző. Nem az alkatod a lényeg.

Amikor kezdő voltam és bementem a boltba, hogy fehérjét vegyek és mellé szénhidrátot akkor megláttam egy jó nagy darab kigyúrt eladót. Nagyobb volt nálad kétszer:) És rábeszélt egy szar tömegnövelőre... Elég az a napi 20 gramm fehérje bla bla. Idióta volt mint a segg. Lehet te is csak idiótaságot mondanál az ügyfeleknek. Van valamilyen szaktudásod? Tudod miből mit hogyan? Vagy csak a súlyok emeléséhez értesz?

2015. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja meg a tribulus mellé vegyek másik tesztoszteron növelőt amiben megint tribulus van. Azt mondta nőni fogok mint a gomba. Gondoltam magamban húzz a p#csába.
2015. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as.Az én hátsomba fecskendo még nemvolt.nem is lesz.Biztosan van még mit tanulnom.De egy olyan alap konyv,mint a Sárga kapszula semmi ujat nemtud nekem mutatni:)
2015. márc. 8. 10:18
 6/14 A kérdező kommentje:

Tribulustol nemnösz semmi se.Max az edzések jobban mennek + ugyesebb elszel a hálószobában :)

Sokszor rásózzák meg a 20 éves fiatalokra is.Akik teljesen feleslegessen szedik...

2015. márc. 8. 10:21
 7/14 - palilaci - ***** válasza:
Sok Sok olvasas a temarol aztan a "susmusrol" vegul meg dobj magadra par kg izmot, vegyel reszt testepito versenyeken ott legyel dobogos aztan menj OKJ-s szemelyi edzo tanfolyamra es kozben epits ki kapcsolatokat es igy megelhetsz belole
2015. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog hogy engemet 167 centisen a dobogóra rakjanak.Ugy is bunda az egesz.Natur versenyekre elmennek a senkiházi szterkómókusok.Ha nincs protekciüm akkor bukta az egész..
2015. márc. 8. 10:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, a magasság nem szempont. Azt kérdezed tőlem fogadnék e olyan személyi edzőt aki alacsony. A válaszom igen. Viszont nem fogadnék olyat aki egyszer csak kigondolja hogy edző lesz és elvégez valami kurzust. Nekem a lényeg hogy mi van a munkája mögött. Tehát letett valamit az asztalra nem pedig 5-6 évig gyúrogatott aztán letett egy edzői vizsgát. Személy szerint én tapasztalt volt sportolót fogadnék magam mellé, nálunk sajnos elnyomják őket a fiatalok akiknek a felének van egy kis alap izomzata, de erő benne nuku.
2015. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értelek.

Hát én nemfogok tudni dicsekedni különbözö érmekel.Viszont ha rámnézel akkor azért kiderul,hogy konyitok valamit a sporthoz.Képeimet megnézted?

2015. márc. 8. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!