Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vekony vagyok, mit tegyek?

Nagyon vekony vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval, par honapon belul eljon a rovidgatyas idoszak, es en mar unom hogy mindig szegyenkeznem kell a labaim miatt, ugyanis borzalmasan vekony vagyok.

Osszesen 51 kg es 183 cm vagyok 17 evesen, es hozzateszem nem, nem vagyok beteg, folyamatosan eszek, egyszeruen csak a csaladbam mindenki ilyen, igy en sem loghattam ki a sorbol alkatilag. Milyen otthon elvegezheto gyakorlatokkal tudnam a combom, vadlim vastagitani, illetve a vallam, mellem novelni? Kb mennyi ido utan lenne eredmenye? A valaszokat elore is koszonom. 17/F


2015. márc. 8. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat az irashibakert es az ekezetekert, de telefonrol vagyok.

Ja es a combom atmeroje 39, a vadlime 30 cm. hatha ez segit barmiben is

2015. márc. 8. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nyarat felejtsd el, de jövő nyárig azért fejlődhetsz. Tömegnövelő étrendre van szükséged és súlyzós edzésre. Erről bővebben olvashatsz a Sárga kapszulában. Ha csak otthon van módod edzeni, nézd meg a fegyencedzésből a gyakorlatokat ami gyakorlatilag saját testsúlyos edzés.
2015. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez lenne a fobb problemam, hogy nincs penzem 2 naponta egy kilo csirkemellre, meg egyebekre. Tomegnoveles nelkul meg gondolom nem er tul sokat az itthoni edzes.
2015. márc. 8. 22:58
 4/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ha nincs pénz csirkemellre, edd amit eddig, de legalább edzés utánra kell valami fehérjetöbblet: tejsavófehérje koncentrátum vagy tojás. A következő nap reggelre sem ártana valami extra. Tojás jó lesz. Számolgatni úgysem fogsz, ha jó értem nincs is mit.

Próbáld így, aztán meglátod, hogy mi sül ki belőle.

Ne stresszeld magad azzal, hogy neked már erre a nyárra kell az eredmény. Élvezd az edzést és örülj minden eredménynek.

Olvass el mindent, amit lehet a témában, így, mire lesz pénzed, már fogod tudni, mire érdemes elkölteni.

2015. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell állandóan csirkemellet enni. Igaz, tényleg az egyik legjobb, de bármi megteszi, aminek jelentős fehérjetartalma van. Csak számold a kalóriáid és legyél jó nagy pluszban.

A konditerem meg kelleni fog, mert neked egyelőre csak a testépítésre kéne koncentrálnod, minél több izoláció. De a sok gépes, izolációs gyakorlat mellé kell csináld az alapgyakorlatokat (guggolás, felhúzás, fekvenyomás, húzódzkodás), elvégre "funkcionális" akarsz lenni (gondolom).


Nézz utána a témának, Youtube-on vannak jó csatornák, Omar Isuf-ot tudom ajánlani például.

2015. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg kondizni is fogok. Egyebkent ha feherje mellett eszek valami mast aminek nagy a zsir/cukor tartalma akkor azok ugymond "kiutik" egymast? bocsanat ha hulye kerdes de annyira nem ertek a dologhoz
2015. márc. 9. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, és edd meg a mostani kajád dupláját. Az elején senki sem profi. Nem értem miért mondják, hogy az eredmény évek múlva jön.2-4 hét után már látni fogod a változást magadon. Annyira figyelj, hogy edzés után kajálj meg mindent ami létezik, ehetsz disznóhúst is, az olcsó. Csináld. Nyárig simán jobb leszel mint most vagy.
2015. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!