Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Nagyon vékony...

Testépítők! Nagyon vékony vagyok, viszont naponta megy a 100 fekvő, óránként 20-at csinálok. Ha jó étrendel teszem ezt+felüléseket, akkoor 6 hónap alatt látszani fog egy kis különbség a jelen helyzethez képest?

Figyelt kérdés

Mert szeretnék izmosodni. Írjátok le légysz, hogy mennyire látszana kb a különbség, és hol lennék izmosabb. Illetve még ilyen egyszerű gyakorlatokat írnátok amitől fejlődök?


F/15


177cm, 56kg



2015. febr. 28. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Óránként 20-at háhá. Ez jó.


Viccet félre téve, tömegnövelő étrend és teljes testes edzés megfelelő pihenőidővel és fél év után talán elkezd látszani valami. Olvasmány: Sárga Kapszula.

2015. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
60%
Sárga Kapszula, keress rá.
2015. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mongoloid válasza:
óránként húsz ??? 5óra alatt 100! hát ,nem semmi ezt még öregapád is megcsinálná,ha akarná de ennél több kell,ha izmosodni akarsz.
2015. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó hülyén írtam.... Azért ennyi, mert nem akarom magam erőltetni. Mennyit kéne akkor?
2015. febr. 28. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
óránként húsz? :D Akkor is nagyon röhögök, hiába törölteted, fáj az igazság?
2015. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mit töröltettem? o.O
2015. febr. 28. 21:39
 7/8 anonim válasza:
66%

Nem akarod magad erőltetni, de fejlődni szeretnél?

Jólvan jár a keksz.


Én hetente ötször járok terembe két órát, tömegnövelő edzésterv, étrend, kiegészítő.

Te meg nem akarod megerőltetni magad.

2015. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DonDani válasza:
Edzél napi 2x reggel, este. Csinálj 5x 20-at alkalmanként, és akkor az már "valami"... kezdésnek jó. De szabályos legyen, ez a legfontosabb.
2015. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!