Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fájhat reggel a gyomrom,...

Miért fájhat reggel a gyomrom, ha este túrót eszek?

Figyelt kérdés
Utolsó étkezésnek ugye lassú fehérje ajánlott, én legtöbbször tejsavófehérjét eszek, de ha van itthon túró akkor azt. Korábban nem volt ilyen, de mostanában ha túrót eszek estére reggel fáj a gyomrom és rögtön mennem kell nagy wc-re, ilyen hasmenés érzés szerű. Ha reggel vagy napközben eszem a túrót akkor semmi bajom sincs tőle. Lehet éjszakára megterhelem vele a gyomrom? Lecserélhetem a túrót tejsavófehérjére?
2015. márc. 12. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges, hogy nem bírod a kazeint. Ha gondot okoz, akkor hagyd el, persze. Amúgy szerintem mehet hús is este, egyél hozzá sok zöldséget.
2015. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt vele semmi bajom, de lehet érzékeny lettem rá. Húst nem eszek, csak nagyon ritkán halat, de tojást szoktam. Lefekvés előtt menjen még tejsavó, vagy elég a tojás?
2015. márc. 12. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem eszel húst, ha halat igen. Lefekvés előtt nem ajánlom a tejsavófehérjét. Inkább egyél tojást, mehet belőle egész sok, azt hiszem egy egész tojás 100 grammjában van 15 g fehérje, a tojásfehérjében meg 10 g. Szoktam csinálni rántottát, de van, hogy csak fehérjét fel verem habbá és úgy kisütöm... legyél kreatív.
2015. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Herótod van a laktóztól valamilyen szinten,úgyhogy tojás vagy hús menjen.Érdemes lenne a tejsavót is lecserélned tojás vagy marha proteinre.
2015. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tejsavótól nincs semmi bajom.
2015. márc. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!