Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 185/76/15 1 hónapja edzek...

185/76/15 1 hónapja edzek rendesen étrendem 80%-os. Szeretnék venni táplálék kiegészítőtt de nem tudom hogy mit vegyek? Myprotein Impact Whey Protein, tömegnövelőbe pedig a Jumbo (neon-zöld), de mondták a CreaTOR-t is. Nyára 85 kg lenne a célom!

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2015. márc. 13. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

hulyeseg.


a celod is meg a tomegnovelo is.

2015. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Étrendkiegészítők fontossági sorrendje, ha már az étrend rendben van:


1. multivitamin + C-vitamin + kalcium-magnézium + omega3

2. tejsavó fehérje

3. gyors ch (tömegelésnél)

4. ízületvédő

5. minden más, céltól függően

2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

1 es miért lenne hülyeség? Kíváncsi vagyok neked mi a célod az életben, hogy ennyire gyökér vagy!


Az első fontos dolog a testépítésben az étrend, az ne 80 % os legyen hanem 100 % os! Ha a fejlődésben megrekedsz mindig az étrendben keresd a hibát! Ha elérsz egy bizonyos szintet több kalóriabevitelre lesz szükséged, mert amit elértél x kalóriával azaz x kalória csak arra lesz elengedő hogy szintentartsd a jelenlegi formád! Azután ha rendbe tetted az étrendedet jöhetnek a kiegészítők! Elsőnek is ahogy ez előző válaszoló mondta a vitaminok, ízületvédők, c vitamin... sorolhatnám reggelig! Tömegnövelőből ha nem vagy hajlamos a zsírosodásra akkor mehet a zöld jumbo, de ha hajlmos vagy rá akkor én a narancssárga jumbo prot ajánlanám a kevesebb szénhidrát miatt, vagy 100 % whey pro lenne a legjobb! Edzés utánra pedig 1 adag Jumbo! Kreatinból a kapszulás nem kifizetődő túl sokat kell belőle szedni hogy olyan minőséget kapj meg mennyiséget mint amit a sima monohidrátok nyújtanak! 100 % MONOHIDRÁT!! Ha kreatinról van szó! ÉS az aminosavak elengedhetetlenek, BCAA, L-GLUTAMIN. Az izom 65 százaléka glutamin 35 % a BCAA ből áll!

2015. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a hulyeseg hogypar honap alatt akar 10 kilot hizni.


Izombol naturalban, nulla tapasztalattal ez teljesen irrealis, zsirt meg minek felszedni?


A tomegnovelozes baromsag, bar arra tenyleg jo hogy szedd fel a zsirt ahogy csak birod.


15 evesen nem ilyen celokat kene kituzni, mert egyreszt csalodas lesz a vege, masreszt marhara nem egeszseges.

2015. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Még így sem értem mi a bajod ezzel hogy 15 évesen belekezdett a súlyzós edzésbe és jobb fizikumot szeretne felépíteni mint a többi vele egykorú srác, aki otthon ül egész nap bent a számítógép előtt és nyom valami hülye agyromboló játékot, közben zabálja a sok gyors kaját, meg issza a cukorral tele üdítőket, na ez a marha egészségtelen nem az ha valaki táplálékkiegészítőket alkalmaz, normális étrend mellet és megfelelő edzéssel! Zsírt a testépítő világbajnokok is szednek magukra tömegnövelés alatt, ugyanis ahhoz hogy fejlődjenek több kalóriát kell bevinniük a szervezetükbe mint amennyit elégetnek, csak úgy tudják a testet fejlődésre bírni, ez egy átmeneti szakasz, utána jön a szálkásítás! Izomtömeget nem lehet magadra zsír nélkül pakolni, ha megvan a tömegelés jöhet a formálás! Ne beszélj hülyeségeket ha nem értesz hozzá!
2015. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te nem ertesz hozza, csak a testepito oldalakon olvashato okossagokat bofogod vissza.


Szerinted a cukros udito az rossz, a Jumbo meg jo? Lattad mar ba..meg hogy mi van a Jumboban?


Remek dolog ha valaki 15 evesen ugy dont hogy sportolni fog, de:


- 15 evesen meg nem javallott a sulyzos edzes. Sokkal inkabb a sajat sulyos edzes + allokepesseg novelese. Aztan 17-18 evesen ezekre az alapokra mar lehet epitkezni

- Lehet izmot felszedni jelentos zsirfelszedes nelkul is, lehet ez neked ugy de ugy hivjak hogy testkompozicio valtoztatas. Persze ehhez tapasztalat es turelem kell.

- A kerdezo leirta a celjat, ami majd 10 kilo hizas nehany honap alatt. Erre batorokodtam azt mondani hogy baromsag, meg a Jumbora. Nem pedig a testedzesre magara.

2015. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kóla = rossz minőségű cukrok, Jumbo = minőségi szénhidrátok! 6 éve foglalkozom testépítéssel nekem ne akard megmagyarázni a dolgokat! :) Súlyzós edzéshez nem kell várni 18 éves korig, lehet az alatt is, csak kerülni kell a nehéz gyakorlatokat! mint pl: felhúzás, nyakmögül nyomás stb!
2015. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja és amit te testkompozíció változásnak nevezel az az, amikor egy olyan egyén aki soha életében nem nyúlt súlyzóhoz de, valamilyen küzdősportot vagy nehezebb fizikaimunkát végezz már évek óta, minimális izomzatot szednek fel ennek hatására! A nagyobb izmokhoz több tápanyag és beavatkozás kell ezeknél!
2015. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Kóla = rossz minőségű cukrok, Jumbo = minőségi szénhidrátok!"


LOL.

2015. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!