Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Whey Gainer 35!?

Whey Gainer 35!?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jót hallodtam erről a tömegnövelőről Whey Gainer 35 magas fehérjetartalma miatt(100g/35g)

Napokban akarom megvásárolni szerintetek jó választás? Van valaki itt aki használta és milyen volt számára?

Tömegnövelő az étrendem. Kicsit nehezen hízó típus vagyok, de leginkább iznot szeretnék és ez azt hozz ahogy olvastam nem úgy mint a Jumbo



2015. márc. 13. 14:46
 1/5 - palilaci - ***** válasza:
Ez kaja. Nem ez fogja hozni az izmot. De akkor járnál a legjobban ha vennél tejsavóproteint és gyors ch-t és kikevernéd az edzés utáni turmixot.
2015. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használtam. Egy idő után meg lehet unni az ízét, de alapvetően jó tömegnövelő. Az, hogy mi jön fel nem a tömegnövelőtől függ, ez csak 35 g jó minőségű fehérje és 45 g gyors ch, amit könnyű elfogyasztani edzés után.
2015. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lehet, hogy az edzés utáni turmixal jobban járnék, de az drágabb nem tudom mi lesz még!
2015. márc. 13. 15:37
 4/5 tap bela ***** válasza:

Ez valami döbbentes, milyen válaszok mennek?

Az tény ez esetben a kérdező feltevése, olyan alapinformáció zavart mutat, hogy oldalakon kersztül kellene rá válaszolni, mert valahol az alapoknál kellene elkezdeni a válasz megadását.



De azt mint válaszadó, kategórikusan kijelenteni, hogy ez nem kaja, hanem az kaja.....????

Ha viccnek szánta, szarkasztikus válaszadásnak, akkor talán még nevetek is rajta.


Az MHN whey gainer 35, mint TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ jobb megoldás, mint 200-300g szénhidrát, és 10g vegyes vegyes nem tudni milyen fehérje.


Az is tény ha én magam dobálom össze alapanyagokból az edzés utánit akkor jobb, de nem csak azért, mert mint itt írták olcsóbb, hanem azért, mert akkor van már annyi gógyim, van már önmamgam testéről annyi információm, hogy miből mennyit és mikor és hogyan!!!!!!!

2015. márc. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 - palilaci - ***** válasza:

Persze Tap béla ha Volumasst akart volna venni a gyerek akkor nem kötsz belém hanem javaslod neki az MHN whey-t meg valami MT-s szénhidrátot.

Arra írtam, hogy ez csak kaja mert látszik a kérdésből az, hogy a kérdező ettől akarja várni a fejlődést "csodapor". Ergo nincs tisztában azzal, hogy ez csak táplálék por formában. De a kiszámolt étrendtől fog nőni mert önmagában egy étkezés (vagy egy adag Whey gainer 35) nem lesz elég a célja elérésében.

2015. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!