Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak nekem nem szimpatikus...

Csak nekem nem szimpatikus Drugs Bunny?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

--gömb--


Miért nem szimpatikus? Talán téged is elküldött melegebb éghajlatra? :D

2015. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem,még sok embernek nem szimpi,nekem sem igazán.Régebben még voltak jó poénjai legalább,de már az is erőltetett sz..r,mindenkivel kötekedik,nagy az arca,a tévedést nem ismeri el,bizonyos kérdésekre szándékosan nem ad egyenes választ,vagy semmilyent.
2015. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én miatta kezdtem el edzeni, a Sárga Kapszula nélkül biztos nem tartanék itt, ezért hálás is vagyok, de emberileg már én is kiábrándultam belőle. Egyébként eléggé kiégett mára, elég meghallgatni pl. egy BB.rádiót. A legutóbbiban testépítésről pl. nem is volt szó szerintem. :D Csak megy a sírás, hogy "bezzeg a 80-as évek...", na meg adásról adásra bizonyítja be, hogy szörnyen rossz az ízlése. Emellett mindig elhangzik, hogy aki szelfizik azt agyon kell verni, debil faszbúk stb... Oké, van benne igazság, de szerintem ezt elsőre is felfogta mindenki. :D
2015. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem se. Igazából nem is értem, minek foglalkozik másokkal. Inkább edzeni kéne, mert úgy néz ki mint egy telexart búvárruha.
2015. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nos sokszor bunkó, és elismerem, tud tahóparaszt lenni...

összességében nekem ez a véleményem róla:

[link]

2015. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: Csak ne Brian drukker vagy?
2015. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1, nem

6, nem

2015. márc. 15. 21:20
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sem az.


1, mond jó dolgokat, csak az a baj, hogy rengeteg hülyeséget is. a biológiához nem nagyon ért, bár azt be kell látni, h edzéshez valamennyire igen.


2, állandóan ellentmond saját magának. azt mondja, hogy beteg, aki más kinézetével foglalkozik, ő mégis folyamatosan ezt teszi.

támadja a "beteg" fészbukozó embereket, közben meg ugyanazt csinálja, mint ők, csak a twitteren. és nem mellesleg a fél életét elmeséli audioblogon.


3, támadja a helyesen írni nem tudó embereket ( akik sokszor csak rövidítenek), közben meg neki is vannak helyesírási hibái és rengeteg magyar szót/kifejezést rosszul használ, illetve még nem hallottam tőle olyan angol szót, amit jól ejtett volna ki.


4, sztem van egy erős kisebbrendűségi komplexusa/pszichés problémája, azt sztem minden értelmes ember belátja, hogy vmi fejben nem stimmel egy olyan emberrel, aki elkezd őrjöngeni egy helyesírási hiba miatt.


5, ha jól megfigyeled, bunny mindig elmenekül az érdemi vita elől, és sosem képes belátni, h téved. ezek azért elég kínos dolgok 40 évesen.


ahogy írtam, Bunny mond jól dolgokat edzés témában, és néhány olyan dologban is igaza van, amit a magyar emberekről és úgy általában az emberekről mond, de alapvetően egy tanulatlan, műveletlen ember. A BBrádióban is rengeteg butaságot összehordanak a haverjával, szinte minden témába képes belekontárkodni.


és nem akarok senkit megbántani, de nyilván Bunnyért nem az értelmiségi emberek rajonganak, hanem az olyanok, akik hasonlóak, ezt a Bunny-védő válaszok is bizonyítják(nem csak ennél a kérdésnél): logikai/érvelési hibák, személyeskedések stb.


amúgy érdekes módon több gyk-s bunny-rajongóról kiderült nemrég, h vagy nagyon vékonyak vagy alacsonyak, tehát frusztrált, kisebbrendűségi komplexusos emberek.

2015. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
#8-as: Egészségedre. Biztos hülye aki ír egy könyvet, hogy segítsen több százezer kezdőn, meg biztos hülye aki szemináriumot tart meg külön foglalkozik mindenki sz@ros problémájával az Edző válaszol nevű rovatban. Most hogy érzed magad, hogy lefikáztál egy érdemi embert? Lehet, hogy nem egy tudó, meg nincs diplomája etikából, de rengeteg dologban igaza van és baromi egyszerűen kifejezi magát, felesleges mellédumálás és szócséplés nélkül. Tiszteld inkább. Ő sokat tett le az asztalra.
2015. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Mit tiszteljek egy olyan nagyképű idiótán, aki még a kérdezőket sem tiszteli? Sőt undorító módon válaszol. Ki a francnak hiszi ez magát? Attól érzi magát nagy embernek hogy ilyen alpári módon fejezi ki magát? És hogy állandóan csak azt a szót ismétli hogy fogyatékos? Más nem megy? Az ilyennek meg sem kellene születnie.
2015. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!