Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szteroidot lenne a...

Milyen szteroidot lenne a legérdemesebb szedni a gyúráshoz?

Figyelt kérdés
18 ÉVES KORBAN ÉS MOST FOGTAM NEKI. VAGY MÁS AJÁNLATOKAT IS VÁROK AMI GYORS KIFEJLŐDÉST MUTAT . KB MENYI IDŐ ALATT LÁTSZIK A FEJLŐDÉS?
2015. márc. 18. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szunnyadó izomstimulátor 3000 a cba ban keresd a kóser részlegen...
2015. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
???
2015. márc. 18. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Nem jól írtad, első. Megtéveszted a fogyasztókat, kérem szépen. Így kell írni: Szunnyadóizom-stimulátor. Szegény nem fogja megtalálni.

Ja és nem a kóser részlegen kell keresni, hanem a halal-pultnál. Allah neve is rajta kell hogy legyen a csomagoláson, különben ítélet sújtja a fogyasztót.

2015. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
es ezt erdemes szedni?.. ha igen akkor egy linket kerhetek hogy rendeljem meg. es nagyon jo a fejlodes vele?
2015. márc. 18. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Fakequestion250-et nyomj. Az a tuti.
2015. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez tokeletes? :D
2015. márc. 18. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Én is ezt használom, azért ez a nevem, mert olyan nagy tömeg van rajtam, hogy gömbölyű vagyok.

Az erőm pedig csillagászati magasságokban van, 300 kilóba szoktam 20*50-et nyomni reggel, délben és este is. Sőt még éjfélkor is, de akkor 400 kilóba.


Ezt kell használni, nem azt amit Montez javasolt, az csak szálkásításhoz jó :D


Rendelni pedig Pakisztánból kell, de fontos, hogy ne szekuláris cégtől legyen, hanem szigorúan csak a táliboktól. Az a biztos.

2015. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agynövesztő7000.

Egyszerre szálkásít és még az izomtömeg is nő, a libidód pedig nyolcszor akkorára növeli és a farkad is hosszabb lehet, 2 centivel minden kúra végén. Csak óvatosan, mert még okosabb is leszel tőle, meg bekódolja a Sárga Kapszulát a kobakodba. És még ajándék Bunny-féle leordító csomag is jár hozzá, meg egy elemes Bunny baba, ami azt mondogatja, hogy "Fogyatékos", csakhogy ráébredj mekkora marha vagy. Jó kokszolást, Kolompár úr.


Orsós voltam.

2015. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!