Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék kicsit fogyni.24...

Szeretnék kicsit fogyni.24 eves lany vagyok és 54 kg és 161cm. Szeretnék 3-4 kgot fogyni. Milyen sportot ajánlanátok? Futás az tényleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
Közbe kellene izmositani is? Kicsit narancsboros a combom meg a fenekem.nem vészes csak nem tudom hogy az ellen mit lehetne tenni? Kellene esetleg erősítenem is? Mennyi idő alatt lehet már látható eredmény? Köszönöm előre is!
2015. márc. 18. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Mit akarsz fogyni arany életem.Magasságod+testsúlyod aránya nagyon is jó.Sportolj nyugodtan,de ne fogyózz az isten áldjon meg.Ami a csajoknaka best of gyakorlatok az a Dreppelés + kitörések.

Szépen kérlek NE fogyózz.

2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogyás, meg az izmosítás nem megy egyszerre. Étrend is kell hozzá.
2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék fogyni mert lehet hogy.kikoba a magassagomhoz jó ez így.. De megis azért van hasam a csípőmön is felesleg a popsin is sajna..nem sok de en szép feszes testet szeretnék es most nem érzem magam úgy :/
2015. márc. 18. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

egy ilyen skinnyfat testen nem fog javítani a fogyás,ezért ez hibás terv.

először kellenének izmok,tudod ettől lesz feszes formás a test,és utána lehet diétázni.

fél évig építsd az izmaidat,legyen tömegnövelő táplálkozásod és utána kezdhetsz egy diétát.

2015. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!