Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy egy izomnak...

Lehetséges hogy egy izomnak nem elég 7 nap pihenő? Hanem 8-9 nap kell neki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az izomnovekedés befejeződik 2 nap utan. Utana mar csak DOMS lehet vagy az idegrendszered regeneralodik stb.

Ezert kell nem bukasig edzeni alacsony volumennel gyakran

2015. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem igen is kell bukásig edzeni.Elvégre sokkolnunk kell az izomzatot.Ha rendesen táplálkozol,pihensz vitaminokal ellátod magadat akkor a 7napnak elegnek kell lennie:)
2015. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ugy kell "sokkolnunk" az izomzatot hogy bukasig edzunk. Ugy kell hogy nem puncisulyokkal edzunk magas ismetlesszamban. Ha te 3x8 ismetlest csinalsz 100 kg-mal de ezt felviszed 102,5kg-ra akkor "sokkoltad" az izomzatot uj novekedesbe
2015. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be a gyakran edzés. Én bukàsig nyomom sok gyakorlattal osztott rendszerben. Aki meg azt hiszi puncisúllyal nyomom az jöjjön velem edzeni és megnézzük kedves előző ki mennyit bír.

Egy hét egyèbkènt bőven elég a regenerálódásra.

2015. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, Nem azt mondtam hogy az nem edz kemenyen es puncisulyokkal edz aki bukasig edz. Csak azt hogy nem biztos hogy et a legjobb modja. Mellesleg szerintem máshogy kell edzeni annak aki a te fejlettsegi szinteden áll és máshogy az itt kérdezők 90%-ának.

Pl szerintem te mar a sulyt nem igazab tudod novelni ezert erdemesebb ilyenekkel jatszanod mint a volumen, bukasig edzes, intenzitasnovelo gyakorlatok, pihenoidok csokkentese.

2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Izom az nemtudja,hogy ki hány éve edz.Bukásig azért nyomjuk mert annyit birunk.Ha nemnyomjuk bukásig akkor az olyan mint ha tartogatnánk az erünket valamire.

Én bukásig nyomom + vetközösorozat és csak 1,5 perc.Ez a melledzésem röviden

2015. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de igen tudja. Attol fuggoen milyen nagy, mennyit nott mar. Mashogy tud adaptálódni és más lesz a megfelelo.

Ha már az 1. Sorpzat bukasig megy akkor minden tovabbiban is sokkal gyengebb leszel mint ha megaltal volna 1-2 ismetlessel elotte.

2015. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyezzünk meg abban, hogy nincs kőbe vésett terv, technika. Kinek mi jön be.
2015. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!