Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet egy Crossfites...

Hogy lehet egy Crossfites ilyen izmos?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ieQLwxA2qGY


Pedig nem végeznek kifejezett izomnövelő edzés, mégis némelyikük elég tekintélyes formával büszkélkedhet. Az étrendre sem figyel a legtöbbjük, amelyik helyesen próbál étkezni az paleot tol. Vélemények?



2015. márc. 23. 20:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hidd el nem 4:26másodpercig tart egy edzése... és mozdíts meg egy olyan traktorgumit egyszer életedben, aztán mondd, hogy nem végez izomnövelő edzést...
2015. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De nem izolál vagy ilyesmi. Meg előbb-utóbb hozzászokik a traktorgumi súlyához és akkor már nem áll fenn a terhelés növekedés elve. Tehát hamar meg kellene akadnia x szinten, de én úgy látom, hogy elég sokáig, sőt évekig fejlődnek.
2015. márc. 23. 20:35
 3/30 A kérdező kommentje:

Meg az igazi ok, amiért felmerült ez bennem, mert sokan azt mondják, hogy izomnövelésre a legjobb a testépítés. Most nyilván ő nem izomtömegre ment, de végül is, ez az egyik "végterméke" az általa űzött sportnak, a magas erőnlét mellett. Tehát akkor CF-el is lehet valaki olyan izmos, hasonló időtartam alatt, mint testépítéssel?

Félreértés ne essék, nem lefitymálni akarom, csak eléggé érdekel a dolog.

2015. márc. 23. 20:41
 4/30 anonim ***** válasza:
Miért egy tornász vagy street workoutos nem izmos? Aki komoly szinten van benne, az izmos. De nem lehet összehasonlítani egy komoly szinten lévő testépítővel. Fejlődni lehet ezzel is, nem mondta senki, hogy nem, max lassabban. Amúgy meg ők is koxolhatnak attól még, hogy nincs Mr. Olympia fizikumuk.
2015. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én kétlem, hogy kokszolnának.
2015. márc. 23. 20:44
 6/30 anonim ***** válasza:
Miért is?
2015. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy meg sem közelít egy komoly testépítő fizikumot, szóval nem értem a kérdést.
2015. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak az kokszol aki edzőterembe jár, lol :DDD

Elárulom, baromi sokan koxolnak, olyanok is akik nem edzenek.

Sőt olvastam egy cikket, hogy a wall streeten is nyomják a tesztót, mert a sok munka/kevés pihenés miatt kivannak.

2015. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 HarciCsiga ***** válasza:
100%
szomoru hirt kell kozolnom de az osszes elsportban koxolnak :D csak az atlag ember gondolja azt hogy a gonosz testepito koxol csak
2015. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy az élsportban ott a kox. De sok CF-es gyereknek van hasonló fizikuma. Akkor most mindegyik nyomat valami anyagot? Egyébként én meg boldog lennék ilyen formával. Azért ne fikázzuk már le. Elég erős és elég izmos is.
2015. márc. 23. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!