Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire tudom kihozni magambó...

Mennyire tudom kihozni magamból a legtöbbet 3 hónap alatt? Milyen edzéstervvel? Segítene valaki egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Igazából már régebb el szerettem volna kezdeni,de nem találtam megfelelő edzéstervet,vagy csak a lustaságom miatt nem fogtam neki...

Vékony testalkatú lány vagyok, sokat eszek mégse hízok szinte semmit.Mostanában feljött egy kicsi plusz de mivel magas is vagyok teljesen elenyészik,ráadásul a zsírréteg eléggé látszik is a combomon,hasonló a narancsbőrhöz,de szerintem nem az.


Tehát ezért fordulok hozzátok, nagyon örülnék ha tudna valaki segíteni,aki jobban ért hozzá mint én:) Formásodni,izmosodni szeretnék, testtömeget növelni.

Nyáron megyünk tengerre,addig a legjobb formámat szeretném hozni,tehát kb 3-4 hónap alatt a legtöbbet elérni.

Tudnátok edzéstervet írni nekem?+ étrendet is? Nem szeretném,ha átesnék a ló túloldalára és fogyni kezdenék mert így is túl vékony vagyok.175 cm és 56 kg.

Ha szükség van rá képet is küldök az alakomról.

Így a végére lenne egy hülye kérdésem:ha edzek felsőtestre 'eltűnhet' a kis mellem is ami van?Mert néhány testépítő lánynál vettem észre,hogy alig van mellük.


Előre is köszönöm,remélem akadnak az oldalon még segítőkész emberek:)


2015. márc. 24. 16:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy edzőterembe nincs lehetőségem menni sajnos.

Itthon ha lehet kreativitással 'csinálhatok' súlyt,ha kell.

+ lehetőségem van naponta futni, görkorizni dombon fel-le, biciklizni naponta.

2015. márc. 24. 16:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöszőr is, nem lehet izmosodni és fogyni egyszerre. Különböző étrend kell hozzá. Jó alakhoz meg elengedhetetlen az izom, attól lesz lapos hasad, kerek feneked, szép lábad stb.


Abban van igazság, hogy a fitneszes csajoknak főleg szilikon mellük van, ez a versenyfelkészülés és az alacsony testzsírszázalék miatt van. Mivel a mell is zsírszövet, így ha fogysz akkor fogysz mindenhonnan. De nálat úgy is a tömegnöveléssel kellene kezdeni.


3-4 hónap alatt épp hogy megtanulsz edzeni, nem kell ennyi idő alatt várni a csodát. A 30 és 90 napos edzések csak marketing dumák. Nekünk férfiaknak is minimum fél év, mire meglátsik az edzés és mi jóval könnyebben fejlődünk (izmosodunk) és ez nem hímsoviniszta duma :D


Ha továbbra is érdekel, a sárga kapszula e-book le van írva minden ami számodra fontos lehet (elejétől végéig).

2015. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!