Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudnám gyorsítani az...

Mivel tudnám gyorsítani az anyagcserémet?

Figyelt kérdés

Szálkásításban vagyok, de úgy érzem nagyon lassú az anyagcserém. És ezáltal a fogyásom sem olyan ütemben megy, ahogyan én szeretnék, pedig tényleg nagyon minimális szénhidrátot eszek csak.

Vannnak esetleg kimondottan olyan élelmiszerek, amikkel gyorsítani tudom az anyagcserémet?



2015. márc. 26. 13:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Kávét nem iszom, mert gyorsan elszínezi a fogaimat, de gondoltam esetleg koffein tablettára, annak lenne értelme?

Gyorsítaná az anyagcserémet.

2015. márc. 26. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfelelo a tapanyagbeviteled? Iszol eleg vizet?
2015. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minden rendben, kaja gramra kiszámolva, vitaminok is.

Azt elfelejtettem írni, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, de arra be van állítva gyógyszer, szedem is.

2015. márc. 26. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Alulműködés az amikor hízol? A túlműködés mikor fogysz igaz?
2015. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, így van.


156 centihez 48 kg voltam, majd fél egy év alatt közel 20 kg jött fel mire kiderül mi bajom.


Ehhez képest edzéssel, diétával sikerült 10 hónap alatt 59 kilóra lemennem, de szeretnék még legalább 8-10-et leadni.


Úgy érzem kaja, edzés, folyadék, vitamin, minden rendben van, csak még mindig lassú az anyagcserém. Vagy, hogy csak kétnaponta tudok wc-re menni.


Egyébként nő vagyok, ha nem derült volna még ki:)

2015. márc. 26. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Edzések végén vagy külön nap csinálj pörgős 15-20perces kardió/hiit/köredzést.
2015. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rostbevitel is megvan? Eszel elég zöldséget?
2015. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, eszek elég zöldséget, rostot is.
2015. márc. 26. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Intervallum edzés és kb 10 naponta visszatöltés (mikor egy-két napig a szintentartó kajamennyiség dupláját eszed). Ezekkel próbálkoznék.
2015. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!