Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kura utan vagyok 6...

Kreatin kura utan vagyok 6 nappal es a hatamon most is erzem a mellekhatasat. Ez megszokott?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Mégis mit érzel? És miért csak a hátadon érzed a "mellékhatását"? A hátadra kented a kreatint, vagy mi?


Valamiért az a benyomásom, hogy nem érted még el azt az edzettségi szintet, hogy kreatinra legyen szükséged. Bár ennyi ésszel, oly mindegy. A táplálkozásod és az edzésed is ezen a szinten állhat.

2015. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Allando mellekhatasa volt h egett a bor a hatamon. Azt mondtak ez termeszetes... de utolag is?
2015. márc. 29. 23:05
 3/10 A kérdező kommentje:
nem kellene olyat feltetelezned amit nem tudsz..nem is ismersz kulonben..
2015. márc. 29. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem természetes.


Elnézést a feltételezésemért, de a kérdés alapján ezt tudtam leszűrni.

2015. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nezd.. nem teszem az agyam es nem akarok/fogok tragarkodni. Igazad van az edzettsegi szinttel kapcsolatban.. es fix h regebb ota benne vagy es minden tiszteletem,aki reagal kulturaltan.


Kaja nem testepito profi szinten de rendben van,de nem 100% .. a lenyeg h sokat fejlodtem es 8 honapja edzek.


Rendszeresen edzek szota is valtozatos edz. terv alapjan..


valoban nem ertem el azt az edzettsegi szintet ez teljesen igaz es beismerem.


Csupan azt nem tudtam miert ne lehetne hamarabb elkezdeni. Ugy voltam vele csak plusz lesz es nem lehet problema.. :)


Ja es helyesen szedtem a monohidratot. Nincs allergiam meg semmi. Szoval a hatamon levo esti bizsergeseket nem ertem de hidd el nekem sokan mondták ezt a tunetet a gyakorin. ha nem is pont a háton,de mashol.. :)

2015. márc. 29. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok, értettem, bocsánat :D Ettől függetlenül még mindig nem normális, hogy bármit is érzel fizikailag a kreatintól.
2015. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ja nem gond nem 15 eves hulye pawa vagyok. :D Felek orvoshoz fordulni, de majd latom, mert ritkabb mar. Azert nem tul suru,de het 1-2 alkalommal megvan sokszor.



Lenne meg 2 kerdesem. Hozzad. :D


Te vagy Montez vagy Dirtyboy? :)

.A masik,hogy honnan tudom meg azt hogy elertem a megfelelo edzettsegi szintet? :) Szavaid eredmenyekepp,amit elfogadok elbizonytalanitott. Most mar felek uj kurat beiktatni. :D

2015. márc. 29. 23:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Dirtboy nem ír már ide. Monti meg én vagyok. Szóval érdekes ez a mellékhatás, mivel én milliószor használtam már kreatint,de ilyet sosem éreztem amit írtál. És fél évig nem tanácsos egy kezdőnek alkalmazni, de csak azért mert addig eleve úgyis gyors a fejlődés nem árt későbbre hagyni.
2015. márc. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
uj neven vagy? :) hehe reg lattalak orulok h irtal! sandorzsoltot gondolom offoltak :/ meglesz ertem rendben koszi a valaszokat!
2015. márc. 30. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az előző két nevemből van összerakva.
2015. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!