Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet az, hogy itt...

Hogy lehet az, hogy itt elméletileg mindenki edz, kajás edzésterves kérdésekre egyből ugrik mindenki a saját igazával, de ha valaki sportszer vásárlásban kér tanácsot, akkor csak a hallgatás sunyítás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen sportszer vasarlasban kertel tanacsot?
2015. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most éppen fekvenyomó padot keresek, kb 1 hónapja erõkeretekrõl érdeklõdtem, elõtte pedig hiperhajlítókról... minden konkrétan sportszeres kérdésen 0 válasz, mintha senkinek semmi tapasztalata nem lenne e téren.
2015. márc. 30. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert valoszinuleg nagyon kevesen vasarolnak otthonra ilyen dolgokat. a tulnyomo tobbseg terembe jar. En mnondjuk otthon edzek, van otthon mindenem ami nekem kell. hiperhajlitom speciel nincs :)
2015. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ez nem igaz, de valószínűnek tartom, hogy a nagy része az embereknek kondiba jár (én is pl.), és amiről fingom sincs, ahhoz minek szóljak hozzá
2015. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Arra válaszolunk, amihez értünk vagy kedvünk van. Nincs a szabályzatban, hogy mindenre írnom kell. Ha valamihez annyira nem értek, akkor minek adjak tanácsot? :)
2015. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most gyorsan megpróbálok segíteni. :)

Én a helyedben hanyagolnám a sima fekvenyomó padot, két okból is. Az egyik, hogy normálisat nehéz találni, vagy ha találsz, akkor száz feletti áron. Én úgy oldottam meg, hogy vettem egy nagyon masszív, állítható padot, és egy állítható magasságú guggoló állvány. Sokkal jobban kijöttem, és így stabil, széles fekvenyomó padot is kaptam. ( Nem olyan gagyi 60 centi széles "padokat", mint amit hervisben lehet kapni.) Viszont ha még egyszer berendezném a termet, akkor tuti, hogy vennék egy erőkeretet. (ez lehet kicsit drágább, de konkrétan veszel vele egy szabad súlyos otthoni edzőtermet, ahol még biztonságosan is tudsz melózni. Súlyokat ne hivatalos boltokba vegyél, mert nagyon drágák, hanem nézegess jófogáson, meg olx-en. 300-400 forint/ kg áron tudsz venni súlyokat, amiket max le kell festeni, és máris jók. Hiperhajlítót én nem vettem, nem igazán láttam értelmét. Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

erökeretet mibdenképpen akarok majd venni, már gyüjtök arra is, de az alsóhangon 200 körül kezdõdik, mivel a sufnituningban nem bízom, esetleg arra már gondoltam, hogy csinálok fa gerendából, de hiába vágna a szakmámba, nem feltétlen bìzom meg benne, hogy jó ötlet e... most a wild animals magyar cég által forgalmazott erõkeretekkel szemezgetek.

Fekpadból viszont nincs szükségem olimpiaira mert 130 felett már nem bírja a karom a terhelést, sajnos ennek egy motoros baleset az oka nem az erö :(

2015. márc. 30. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani:

[link]

2015. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az erőkeretet én hegesztetném, a tetejére és az aljára pedig csináltatnék csapokat, hogy gumi szalagokkal is tudjak bohóckodni.
2015. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én az ilyen sufnituning hegesztésektől nagyon tartok, ne szívesen feküdnék be egy szaki által összeeszkábált állvány alá ha jól meg van pakolva
2015. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!