Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt mennyire...

Tömegelés alatt mennyire férnek bele édességek? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Heti 5 nap edzés ... Mondjuk minden nap egy péksütemény befér? vagy zsírosodás lesz várható?

2015. márc. 31. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő és attól is függ, hogy ezt mennyire számolod az étrendbe. Van akinél belefér, van akinél nem annyira. Nem vagyunk egyformák.
2015. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Musclemore ***** válasza:
Én ilyenkor nyugodt szívvel eszek bármit(számolom) kicsit engedem túllépni a szénhidrátot. De általában nem napi szinten eszek annyit, pl heti 3-4x péksüti.
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Musclemore ***** válasza:
Én ilyenkor nyugodt szívvel eszek bármit(számolom) kicsit engedem túllépni a szénhidrátot. De általában nem napi szinten eszek annyit, pl heti 3-4x 1péksüti.
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Musclemore ***** válasza:
hopsz XD
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kevés ch-val tömegelek, így nem sok péksüti fér bele, mert akkor annyival kevesebb tiszta kaja férne bele. De aki nem hízékony az többet megengedhet magának. Ezért írtam, hogy egyénfüggő.
2015. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat ! Akkor majd kitapasztalom ! :)
2015. márc. 31. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!