Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az énproteinem.hu weboldallal...

Mpecsa kérdése:

Az énproteinem.hu weboldallal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság, szállítási idő betartása, stb.

2014. aug. 13. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem rendeltem onnan, de többen is írták, hogy megbízható, korrekt oldal.
2014. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én írtam az angol myproteinnek mielõtt rendeltem tõlük, a levélben megkérdeztem, hogy õk valóban a myprotein hivatalos magyar forgalmazói e, és igenlõ választ kaptam.
2014. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:

.... és meg van jó pár myprotein magyarországi forgalmazó.


... de hát whey a négyzeten...

ja az nem a myproteintől van.

2014. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 a5082334 válasza:

Hát én egyszer rendeltem tőlük, és 2 hét után hozták ki, pedig levélben azt írták hogy pár nap múlva megjön az anyag és továbbítják.

Megbízhatóság: én kicsit kételkedek mivel az íze fura, eddigi fehérjéimhez nem hasonlít. Amikor bennhagytam shakerben, nem rohadt meg, poshadt bele nagyon nem volt undorító szaga, mint általában a fehérjéktől szokott, csak szimplán romlott tej szaga volt. Lehet ez nem jelent semmit, lehet csak amiatt van, mert natúrt vettem, de nekem ez az észrevételem.

2014. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a myprotein íze a többi márkához képest fura, és valószínűleg olyat rendeltél amiben nincs emésztőenzim... annak nincs olyan rohadt szaga, ha megromlik...
2014. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!