Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlotok max...

Milyen fehérjét ajánlotok max 7 ezerért? 12/f

Figyelt kérdés
Főként ízesítésre használnám szóval legyen finom 😋

2015. ápr. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Semmilyet.

12évesen minek kell neked fehérje? Amúgy csak a fehérjével semmit sem érsz, rendesen kell étkezni.

2015. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minek nekem fehérje? Olvasd el a kérdést és a leírást is és rájössz
2015. ápr. 1. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A Scitec termékei elég finomak, azokból 6-7 ezerért vannak a 920 grammos kiszerelésűek.
2015. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tizenévesek is ehetnek fehérjét. Nem lesz baja. Sok gyártó van, pl Myprotein, Scitec, Biotec, MHN, Dymatize, Nutrend, stb..kb 600 brand van a piacon. Olyat vegyél, amiben legaláb 70% a fehérjetartalom. Ha az íz a lényeg akkor a Scitec 100% whey prof.
2015. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te melyik ízt ajánlod a 100% wheyből?

Ahogy nézem van egy pár :D

2015. ápr. 1. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindenkinek más a jó. Hiába írom, hogy nekem a kókuszos csoki, ha az neked nem jön be.:)
2015. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "sima" (kék csomagolású) 100% Whey Pro szerintem jobban megéri, mint a Prof. (piros).

A tejcsoki, fehércsoki, vanília számumra évek óta megunhatatlanok.

Profból a karamel, cappuccino, vanília-erdei a legfinomabbak nekem, a kókuszos csoki is finom, de én már 1 hét után megunom (van valami "mellék" íze is), 5 kg-os kieszerelést nem vennék belőle.

2015. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
Vannak ilyen kis tasakos kiszerelésűek, kóstolni pont jók. Próbálj ki párat és amelyik bejön, azt vedd.
2015. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!