Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az úszók, kajakosok, kosarasok...

Az úszók, kajakosok, kosarasok, stb, akik ugye minden nap edzenek, hogy tudnak mégis olyan izmosak lenni?

Figyelt kérdés
Most akkor mi az igaz a regenerálódási időről?

2015. ápr. 2. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem izmosak. Ennyire izmosra lett teremtve az emberi test, kevesebbel gyenge lenne, többhöz meg mint tudjuk speciális életmód (testépítő életmód) kell.
2015. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy átlag emberhez képest nyílván mocsok izmosak, de azért testépítõ szemszögbõl nem vvalami hatalmasak... de ezek lényegében mind állóképességi sportok, amin a legtöbb testépítõ elhasalna pillanatok alatt...
2015. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

--gömb--


Attól függ kiről beszélünk. Mert a kajakosok között is van aki 60 kilóval szériázik marha magas ismétlésszámmal, és 170 kg-ot kinyom.


Másrészt ők se súlyzóznak minden nap (ilyen irreális csak én vagyok). Egész más egy úszóedzés terhelése, meg más a súlyzó.


Egyébként én azt tapasztaltam, hogy magas ismétlésszámmal (15 fölött) lehet súlyzózni akár minden nap is, de nagy súllyal nem. Ott hamar kiesik az ember a szinkronizmusból.

2015. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennyire izmosra lett teremtve az emberi test??:)))

Ez jó, csak akkor azt nem értem, hogy miért nem csupa Kucsera meg Kammerer alkatú embereket látok az utcán?:)


Most a koxon élő testépítő orkokat ne vegyük már ide, izmos emberekről írtam, nem szörnyekről:))

2015. ápr. 2. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élsportolók mind koxolnak.
2015. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki sportol, az izmos. Nem a testépítőkhöz képest.


A koxos élsportolók még izmosabbak mint a naturál sportolók :)

2015. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!