Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni de mégis hizok?

Elkezdtem edzeni de mégis hizok?

Figyelt kérdés
Eddig sosem szedtem fel plusz kilokat, de jobb alakot akarok ezert elkezdtem edzeni (zsiregetes + izomepites). De meghiztam 2-3 kilot. Pedig csak 3hete csinalok szoval nem hiszem hogy ennyi izmot epitettem volna. Mi lehet a baj?
2015. márc. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg betöltődtek a glikogén raktárak.

De a zsírégetés és az izomépítés egyszerre nem fog menni.

2015. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Max kövér kezdőknél megy eleinte pici mértékben együtt. Olvasnivaló annak aki nem hiszi: google: kezdő effektus.

2015. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szemelyedzom van, o allitotta ossze az edzestervet, hogy egyszerre fogyjak de erosodjek is. Mennyi ido mire beindul a fogyas es nem hozni fogok?
2015. márc. 21. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha kalória mínuszban leszel az edzés és az étrend által, akkor fogysz. Kinek mennyi az átállási idő, én első héten még nem nagyon kezdek fogyni, mondjuk nem is veszem el drasztikusan a szénhidrátot, tömegnövelés után.

De ha van edződ és bízol benne, akkor miért nem őt kérdezed meg ezekről? :)

2015. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kis lehúzós személyi edző, nem az edzéstől fogysz vagy izmosodsz.
2015. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint jöttek a lepontozós kisgyereke, de indok nincs, Ha valamit nem jól írtam, akkor lehet megvitatni. Ja, persze az nem megy ugye?
2015. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Montez a pontokkal ne foglalkozz, aki itt gyakrabban megfordul az úgyis ismer, tudja hogy nem kevés tapasztalat van az mögött amit írsz
2015. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak néha azért beírhatna a lepontozós, hogy mivel nem ért egyet és meg lehetne vitatni. Mondjuk ahhoz érvek is kellenek. :-)
2015. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!