Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudom lecsökk...

Mennyi idő alatt tudom lecsökkenteni a testzsírszázalékomat 5-6%-al?

Figyelt kérdés
Most körülbelül olyan 20-21% lehet. Heti 5-ször járok edzésre és van 5 db testnevelés órám. Amikor időm van pl. hétvégente akkor itthon átmozgató súlyzós edzéseket végzek. Étrendem annyi,hogy kenyeret egyáltalán nem eszek, kenyér helyett pufit eszek reggelire,ebédre nem nagyon tudok válogatni az iskolában,viszont itthon mindig figyelek,így megtudom oldani,hogy hétvégén rizs és hús legyen,vacsorára meg vagy szintén pufit vagy tojást eszem,esetleg valami gyümölcsöt. Édességet nem nagyon eszek,max 1 sor csokoládét egy héten,vagy inkább hagyjam el a csokit is végleg? Így letudnám csökkenteni a testzsír%-omat vagy ez kevés hozzá? Ha le tudom,akkor körülbelül mennyi idő? A válaszokat előre is köszönöm! 17/L
2015. ápr. 6. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
20%-ról könnyen, 6-8 hét alatt is. De 15 alatt belassul, tehát aki onnan indul annak dupla annyi idő lehet 5% csökkentés, mint neked.
2015. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,és ezzel az "étrenddel" is eltudom érni a kívánt eredményt?
2015. ápr. 6. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. Tehát nem elég megváltoztatni a kajákat, kevesebb ch is kell. Azt kell visszafogni. Tehát rizsből és pufi rizsből sem ehetsz sokat. A csokit hagyd el ha lehet és gyümölcs sem fér bele sok a diétába a cukor miatt. Sok fehérje menjen és zöldség.
2015. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!:)
2015. ápr. 6. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Általános iskola, nem nehéz: %-kal.
2015. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy emberből vagyok és valamit elírok. Inkább menj, találj valami elfoglaltságot,mert nagyon unatkozhatsz,ha ilyen hibákba belekötsz.
2015. ápr. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!