Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint hogyan szedjem...

Kreatint hogyan szedjem iskolában?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje kondizom, rendes kaja mellé vettem egy scitec kreatint, amit napi 5x5g adagonként kell szedni.

Na most pl. iskolában hogyan oldjam meg? Az meg a másik, hogy semmi feltűnést nem akarok ezzel kelteni, nem akarom, hogy a sok barom ott beszólogasson....Valahogy úgy kéne, hogy a napi 5 adagból max 1-et iszom ott meg, a többit itthon/edzés után stb.



2015. ápr. 6. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli előtt, ebéd előtt, edzés előtti kaja előtt, edzès utáni turmixba, és este mèg egyszer. A beugatókat meg le kell tojni.
2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Ha nem akadtál el fejlődésben vagy súlyban akkor még hanyagold szerintem.

Amugy meg mit foglalkozol mással,szard le ha ezért valaki beszól akkor csak arról ad tanúbizonyságot,hogy az átlagnál jóval alacsonyabb értelmi szinttel rendelkezik,szóval nem érdemes adni a véleményére.



Nekem suliban a sok értelmiségi aki még életében nem tett semmit a testéért a fehérjeport is koxnak hívta.

2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elakadtam a fejlődésben, szóval szükségem van rá.

A beugatókat meg azért mondtam, mert nem nézek ki úgy még, aki gyúr, aztán ott pofáznának, hogy mit szedek én...De nincs mese, 2x ott is kell innom,csak nem tudom hogyan oldjam meg, 300-400ml víz kell hozzá, de nem tudom miben vigyem el...

2015. ápr. 6. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Viszed egy kis vitaminos vagy bàrmilyen kis dobozban. Előre ne keverd be, mert a kreatin nem szeret sokáig ázni. :)
2015. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 - palilaci - ***** válasza:
Viszel 2 kisebb flakont, teszel bele 5-5 gramm kreatint es ha idő van felöntöd vizzel.
2015. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én beraktam a táskámba a dobozt, azt amikor kellett akkor táskából ki, shakerbe be, kicsit hagyod, mert nehezen oldódik ha nem meleg vízbe rakod, azt csókolom.


Sőt, mi több, elvileg a brokkoli a csirke rizs mellett marha büdös, én nem érzem, de mondjuk nem is sűrűn érdekel, mert finom 😂



Ennyit fűzök, az összes ilyen, és ehhez hasonló kérdéshez:


[link]

2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a link, köszi a tanácsokat :)

Ez a kèt kis fèl literes flakon jó ötlet, abba fogom belerakni, suliba meg lassan egy túlèlő táskába megyek :D

2015. ápr. 7. 11:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt én bringához használom. út közben szedem. 80-100 km alatt elfogy az ajánlott ötszöri bevétel, az öt adag adag.


Mivel utálom kevergetni és méregetni bárhol is mert túl macerás, ezért rágótabletta formában vettem. Azt bárhol feltűnés nélkül be tudom venni. Ha valaki látja, hát.. szőlőcukor. Legfeljebb viszel szőlőcukrot is és ha kérnek abból adsz, "mert a másik elfogyott"..


Nem kell arról másnak tudni, mert tudom milyenek a suliban a nagypofájú irigyek, "az osztály nagymenői".

Legfeljebb viszel fél literes palackban ásványvizet és megiszod utána. ha megeszel utána tényleg egy-egy szem szőlőcukrot, az is jó hozzá.

2015. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De nem értem, ki nem f0ssa telibe, hogy kinek mi nem tetszik?

Hat nehogy mar nekem valaki megmondja, hogy mikor hol mit ehetek, milyen kiegészítőt fogyaszthatok.


Ékezetek miatt meg bocs.

2015. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Hat nehogy mar nekem valaki megmondja, hogy mikor hol mit ehetek, milyen kiegészítőt fogyaszthatok."


Szerintem nem erről van szó. Tudom milyen az amikor valakit kikezdenek, hogy "mit akarsz ezzel, hogy minden szoar koxot össze eszel, nincs is izmod, mit akarsz.. el akarsz menni erőembernek mi?"


Így és hasonlóan, netán még kellemetlenebbül csipkedik kóstolgatják az olyanok akik amolyan "vagány nagyfiúknak" érzik magukat, akiken nem szabad túltenni, mert azt utána soha nem hagyják békén.


Persze aki hamar odacsap, azt nem érdeklik az ilyen beszólások, (mert utána már nem mernek szólni).

Nem mindenki ilyen vérmérsékletű. Én is inkább kerülöm a konfliktus helyzetet, mint kivívjam az "olyanok" provokáló kedvét és utána azt hallgassam sokáig, hogy mi a fenét akarok én.. Semmi közük hozzá, de sokáig hallgathatom utána a szövegelést.


Azok direkt félre beszélnek és koxolásnak neveznek mindent ami sporttal kapcsolatos kiegészítő, csak minél jobban lejárassák aki náluk többre törekszik.


Nyilván nem fogadja el az ember, hogy neki megmondják mit csináljon, de akkor cserébe el kell viselni a piszkálódást.


Az ilyenek esélyeit tényleg jobb elkerülni.

Nem kell mindent velük megosztani.

Nem előttük kell beszedni, főleg nem látványosan.

2015. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!