Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hyy Melyik gyakorlattal tudom...

Hyy Melyik gyakorlattal tudom eltakarni ezt a csontot izommal?

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link] gstatic.com/images? Q=tbn:ANd9GcS1HuSah-0BGONKxaC50MBImNSv8iinEVcOi6JttILRmRhyiIJq


2 napja járok konditerembe, eddig otthon edzettem, meg a suliban, de azt a kiálló csontot nem tudom eltűntetni. Hogy tudnék oda izmot építeni? Milyen gyakorlatot csináljak a konditerembe? Amit oda raktam képet, ott arra a csontra gondolok amia könyökhöz legközelebb van és ott az a kiálló részecske. Az látszódik ha pl kinyújtom a kezemet. Meg úgy alapból is. Nem vagyok sovány gyerek, a tricepszem és a bicepszem sem kicsi, de ott az engem nagyon irritál :( Segítsetek légyszives!

Köszönöm!:)



2015. ápr. 9. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a link!
2015. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Linkmester:) szóval vagy leírod jobban vagy linkeld be még egyszer.
2015. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi első kérdésem itt:D

Ott az a kis kiálló csont jobb oldalt

2015. ápr. 9. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem jó a link. Tedd be még egyszer a képet.
2015. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most is beakartam csak nem fogadta el.

Remélem ez már jó: [link]

2015. ápr. 9. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Izom kell mèg ràd. Eddz teljes karra rendesen: alkarra is. És legyen tömegnövelő étrended.
2015. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tömegnövelő étrendem az meg van. Tömegnövelőt is szedek. De az a baj, hogyha alkarra akarok edzeni, elkezd fájni a csuklóm. Most is megrándult vagy nem tudom mi van vele de fáj. De amúgy tricepszre edzek többet vagy bicepszre hogy eltűnjön?
2015. ápr. 9. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Eltűnni nem fog és nem is kell neki. Max ha kicsit zsírosodsz is.
2015. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!