Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 195cm elég magas vagyok!...

195cm elég magas vagyok! 36.5-es mán a karom, és még mindig aliglátszik hogy akkora lenne!?

Figyelt kérdés
És arra vagyok kiváncsi, hogy ilyen magassághoz mekkora kar kell hogy "jól nézzen ki." ?
2015. ápr. 11. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 44 173 centisen és az sem nagy kar. Szóval neked azért lehet mèg mit felpakolni. Amúgy nem csak a kar szàmít, hanem az össz megjelenés, teljes fizikum.
2015. ápr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2. de te kokszolsz. Azért akkora.
2015. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Szóval te kokszolsz. Te vagy a 2. :)
2015. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:

Az összképtől függ mán. Nem mindegy mán,hogy milyen a csontozatod,milyen hosszúk mán a végtagjaid,és persze hogy mennyire vagy szálkás.

Nekem hasonló magassággal volt mán 45 körüli,igaz,bazira zsírosan,az már elment arányaiban. Viszont szálkásan ekkorát mán nagyon nehéz összehozni. Alacsony testzsírral mán akár 42 körül is nézhet ki jól,feltéve,ha a tested többi része is fejlett mán.

2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!