Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étkezés kiegészítésére költség...

Étkezés kiegészítésére költséghatékony fehérje az edzés utáni tejsavón kívül?

Figyelt kérdés

Edzés után 30 gramm tejsavófehérjét tolok. Ez ugye egy héten 3 alkalom. Viszont kellene még mellé valami, mert nem magamnak készítem a kaját, és nem tudok annyi fehérjét bevinni kajálással. Gondolkodtam valami lassabb felszívódású fehérjében, esetleg olcsóbban, amit napi szinten tudnék mellé bevinni, meg napi szintű zabpehelyben.

Milyen fehérjét érdemes?



2015. ápr. 16. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Egyél húst.
2015. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hús? Honnan szeretnél még fehérjét enni?


Biztos vannak akik szeretik.. de a szója az nem jó, a túró nem jó.. érdemben csak a húsfélék maradnak.

2015. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha csak az olcsósság számít ahogy a szavaidból kiveszem vehetsz szója fehérjét esetleg, minél nagyobb kiszerelésben veszed annál jobban kijössz. Ennél olcsóbb megoldás szerintem nincs.
2015. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz túrót, tojást, halat vagy bàrmilyen sovány húst is.
2015. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!