Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Tudnátok mondani szálkásí...

Üdv! Tudnátok mondani szálkásító étrendeket, amik nektek beváltak?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy elég hosszú tömegelésen, és hát igen csak jött fel.Eddig sose diétáztam, így ilyen téren nincs sok tapasztalatom az étrenddel kapcsolatban.Néztem pár étrendet, de kíváncsi lennék a Ti tapasztalataitokra is.

Most vagyok 79-80kg, 173cm, a kondi mellett focizok is heti 2-3 alkalommal.

Előre is köszönöm! 16F


2015. ápr. 16. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs titok. A fehèrjèt tartsd magasan. Legyen meg napi 2g x ttkg. A szénhidrátot meg kezd el csökkenteni. Amúgy talàlsz étrendet a bodybuilder honlapon fent az étrendek fülnél.
2015. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, néztem már ott én is, és az lenne a kérdésem, hogy minden nap ilyennek kell lennie?Minden nap sok fehérje és kevés szénhidrát?
2015. ápr. 17. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Annyi van, hogy én pl 4-5 naponta töltök vissza ch-t. Nálam ez vált be, hogy ne laposodjak el és pörögjön az anyagcsere.
2015. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!