Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék gyorsabban hízni?

Hogyan tudnék gyorsabban hízni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy tömegkérdés,de egyszerűen nem tudom elhinni,hogy nem megy.


18 éves leszek, 185 cm, régebben kondiztam,de abbamaradt, most 2 hónapja kezdtem újra heti3x-i edzéssel.

65kg-al kezdtem..most 63-64 vagyok..Mint láthatjátok elég magas,vékony testalkatom van..

A vicces az,hogy erőben és enyhén külsőben is meglátszik a két hónap edzés, mert nagyon sokat fejlődtem, de akkor hogy tudnám elérni azt,hogy hízzak kg-ra is?


Fehérjézek napi1x esténként, vagy ha úgy van edzés után és próbálok odafigyelni, hogy mindennap vigyek be fehérjedús ételeket..csirke,reggel egy tojásrántotta indulásnak, vagy tojásos szendvicsek ,stb. Tudom hogy ez nem egy teljes,'húdefasza' étrend, de ennyire nem örökölhettem rossz géneket..:D Esetleg még a pihenéssel lehet gond, hétköznaponta csak 5-6 órákat szoktam aludni, míg hétvégén 8-9.



2015. ápr. 19. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjézel? :) Ne írd így könyörgöm, mert ebből kiderül, hogy semmit nem értesz hozzá. Az is fehérjézés kérdező, ha húst eszel vagy tojást, túrót. Attól még, hogy tápkiegből is beviszel nem lesz más, nem csodaszer. A napi 2g x ttkg fehérje legyen meg és mindegy, hogy ennek egy része tápkiegből megy, nem ezen múlik. Persze edzés után jó egy shake, de nem ez a lényeg, hanem a napi össz tápanyagbevitel. ÉS ebben benne van a zsír és ch is. Ugyanis kalória pluszban kell lenni ,hogy tudj tömegesedni. Keveset eszel, ez a helyzet! Olvass: google: alapismeretek.
2015. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyêl gyorsabban, állítólag ha egyben bekapsz egy szendvicset az egész beépül!
2015. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!