Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon cink úgy elkezdeni...

Nagyon cink úgy elkezdeni kondizni, hogy szinte semmi izom nincs rajtam és még egy kis úszógumim is van?

Figyelt kérdés
F

2015. ápr. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki elefántként kezdi. Ciki, nem ciki, valamikor el kell kezdened. Győzd le a félelmeidet, és kezdj hozzá az edzéshez, hogy minél hamarabb fejlődj, és jobban nézz ki! A félelmeid csak hátráltatnak.
2015. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Mitől lenne rajtad izom, ha nem kezded el?
2015. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cink. Sokan kezdik így.
2015. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valahonnan el kell kezdeni, nem mindenki úgy ment le a terembe, hogy már otthoni készlettel kihozta magából a maximumot. Ha nagyon szeretnél egy kis alap fittségi szintet, akkor aerob/kardio felváltva, fegyencedzés (saját testsúlyos edzés), aztán 1-1,5-2 hónap múltán már lesz rajtad annyi alap, hogy ne érezd magad kellemetlenül a teremben, hogy tíz kilóval kezdesz.


De még ha úgy is lenne, senki nem fog kinevetni.

2015. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Azért mész oda, hogy változtass ezen, gondolom.


Bár én is így voltam vele, mint Te. Felnőtt férfiként mindössze 59 kg voltam (175 cm magas), és borzasztóan rettegtem belépni a terembe (sőt: napokig csak a terem honlapját nézegettem, időbe telt mire bátorságot gyűjtöttem). A jelenlegi a második terem ahová járok, összesen két éve edzek; és egyik helyen sem volt rossz tapasztalatom: nem szólt be senki, nem cikiztek...

2015. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
senki sem szuletik izmosnak.
2015. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, akinek Myostatin hiánya van.
2015. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

182 cm vagyok és 110 kilósként kezdtem el haverommal, aki meg 175 centi 60 kg-mal. Ja és nem izom az a 110 kg.

Kezd el nyomni, megéri :)

2015. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdező!

én az ilyen mazsolákat használom súlypakolónak, mikor letévedek edzeni.

üdv:béla

197cm, 147kg, kar52 cm, hidegen.

2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értelmesebb helyeken ilyen embereknek szoktak segíteni, infót adni stb.


Általában senkit nem érdekel hogy nézel ki, milyen márkás ruha van rajtad vagy mennyivel nyomsz.

Ha néz valaki, ne törődj vele. Csináld amit elterveztél, magadért csinálod és nem miatta. Nem az a cink, ha így lemész kondiba. Az a cink ha ott parázol mindentől és csak nézelődsz meg foglalod a súlyokat, gépeket de nem mersz dolgozni.

Fontos, hogy ne parázz a teremben a súlyod vagy akármi más miatt, mert akkor hamar megfogod unni.

Kitartás! :)

2015. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!