Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok fiú.186 cm vagyok és 65 kg.El szeretnék kezdeni edzeni/izmosodni,csak még nem tudok hogyan kezdjek bele.Az akarat megvan megtudom csinálni,csak egyáltalán milyen gyakorlatot csináljak?Súlyzóim vannak csak.Szeretnék karra,lábra,mellre,hasra,hátra izmosodni egyelőre.Még nem edzettem vagy gyúrtam szóval tapasztalatom semmi sincs benne.Esetleg étrendet kellene változtatnom?Sok fehérjét eszek,zöldséget,gyümölcsöt,protein stb.,de nem eszek húst az baj?(Vega vagyok ).

Jövőre továbbtanulni megyek tehát olyan 4 hónap alatt jó lenne elérnék valamilyen eredményt.Google-n keresgettem-e témával kapcsolatost de mindenhol mást írnak.

Írhattok privátot is vagy edzéstervet és,hogy ti hogyan kezdtétek el a' izmosodás ' edzést és mit értetek el.



2015. ápr. 22. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nagyon nagy nem lehet ez az akarat, mert nem írnak mindenhol mást, az alapok mindenhol ugyanazok.


- Google --> "alapismeretek"

- Sárga kapszula c. könyv

2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!