Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan lenne érdemes vitaminok...

Honnan lenne érdemes vitaminokat venni? Gyógyszertár/Gyógynövény vagy bodybuilder és miben külömbözik?

Figyelt kérdés

Szeretnék vitaminokkal betárazni

Omega 3

Multi vitamin

C-vitamin



2015. ápr. 23. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Multivitamin: Scitec Mega Daily One Plus, 3740 Ft/120 db, napi 1x1 tehát 1 hónap 935 Ft vagy Scitec Daily Vitamins,


Omega-3: Pharmekal Omega-3 5790 Ft/350 db, szerintem napi 3x1 az ideális, 1500 Ft egy hónap így

vagy ha akciós Damona Omega-3 90 db azaz 1 havi kb. 1500 Ft (kertvarosipatika.hu előreutalás esetén ingyenes csomagküldés vagy utánvét esetén 290 Ft, pingvinpatika.hu 10.000 Ft felett ingyenes száll.)

fat2fit nutrition omega-3 is olcsó


C-vitamin: Damona, 1000 mg 100 x kb. 1000 Ft, vagy retard 1000 mg x 100 = kb. 1300 - 1800

napi 1-2

vagy van builderes C-vitamin kapszula, 500 db 4990 Ft


Scitec MDOP 120x + Pharmekal omega-3 350x + builder 1000 mg c-vit 500 x = 14520 Ft


vagy

kertvarosipatika.hu-ról megrendeled az omega 3-at (1*90db)+ c-vitamint (1*100db) + utánvétes száll = 2990 Ft

és Scitec boltban megveszed a multivitamint 3940 Ft

*** 6990 Ft *** bár Scitec esetén az ár boltonként eltérő lehet

2015. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én Vitabolicot vettem, mert le volt árazva, de a Mega Daily tényleg jobb választás.
2015. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jól leírta az első, nagyjából ezek most a legjobb ár/érték arányú termékek.


Annyi kiegészítéssel, hogy a Scitec MDO+ helyett én a Daily Vita-Mint ajánlom inkább, de nézd meg az összetételét.

Utóbbinak nagy előnye a nyújtott felszívódás és a 2000NE D-vitamin tartalma, ami nyáron kevésbé, de a téli időszakban elengedhetetlenül fontos.

2015. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem különbözik, ár-érték arányt kell nézni, gyógynövényboltban is van ami megéri.
2015. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban VITAMINT akarsz szedni, akkor Lenkei, vagy Vitaking multi. Ha csak a pénzt akarod szórni a semmire, akkor a már eddig felsoroltak közül bármelyiket szedheted.
2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A Lenkei és a Vitaking sem rossz, de nem a legjobb ár/érték arányúak.

És azt sem árt tudni, hogy ha ezektől a cégektől vásárolsz, akkor közvetett módon a szcientológiát támogatod.

2015. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Vannak jó Vitaking termékek (többnyire Swanson és Puritans Pride termékek átcsomagolva, a többi pedig kínai gyártók vitaminjai, pl. a multivitaminok főként), de a multivitaminjaik pont nem valami túl jók összetételt nézve, ár-érték arányban pedig botrányosak.


Lenkei vitaminjai viszont nem elég hogy borzalmasan drágák, de cserébe semmit nem kapsz.

2015. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

Na ilyenkor szoktam fizikai fájdalmat érezni...

Először is, aki szerint az általam említett két vitamincsalád ár-érték aránya nem jó, tegye már meg önmagáért, hogy megnézi az összetevőket és azok mennyiségét, majd összeveti BÁRMELYIK másik vitaminnal! Aztán legyen kedves, közölje az eredményt a széles plénummal is! Köszi!

A másik: amikor meghallom ezt a "szcientológiát támogatod" klasszikust, már nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Ember, amit az életed során valaha szedtél, hordtál, ettél, ittál, használtál, mindegyikről tudtad, hogy a mögötte álló személy(ek) milyen vallást, vagy nézeteket vall(anak), követ(nek) és ha valamivel esetleg nem értettél egyet, akkor lemondtál a termék használatáról? Ne legyünk már nevetségesek! Azt látom, hogy a kezdeti, alkalmazott rigmus mára kiegészült. Most már a Vitakinggel is a szcientológiát támogatjuk? Hagyjuk már ezeket a butaságokat, ha kérhetem!

2015. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Inkább te hasonlítsd össze a vitaminokat, mert NEM a Lenkei és nem a Vitaking a legjobb ár/érték arányúak.
2015. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Megtettem. Nem ok nélkül írtam azt, amit. Szóval vesd csak össze bátran és tedd közzé az eredményt!
2015. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!