Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatot végezzek,...

Milyen gyakorlatot végezzek, hogy szélesebb vállam legyen?

Figyelt kérdés

17 éves múlottam nemrég. Elkezdtem kondizni, mivel eléggé sovány, gyenge testalkatú fiú vagyok és ezen változtatni akartam/akarok. Már kezd is meglátszani az eredménye, a felszedett izom. Viszont a vállam ugyan olyan keskeny, mint a amilyen volt, mondhatni, mint egy lányé. Ez eléggé zavar, mivel elég előnytelenül nézek ki ilyen kicsi vállakkal. Ilyen korba még van esélyem arra, hogy nőjön a vállcsontom (valamilyen edzés segítségével) vagy már csak izmot tudok "rápakolni", így szélesítve azt?

Idióta, becsmérlő, lenéző válaszolók kerüljenek, az értelmes, építő jellegű tanácsokat nagyon szívesen fogadom!



2015. ápr. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vállcsontod nagyon szélesebb már nem lesz, a növekedési hormon termelésed olyan 20 éves korod körül leáll.
2015. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ez nagyon genetika függő, de hát kb egy 10-10 centit jobbról balról, rálehet pakolni, van az a szer. De nem ajánlom. Edz, legyél egészséges :)
2015. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vesebeteg vagyok, egy vesém van, az sem működik 100%-osan, szóval szóval bármiféle szer kizárva :) igen, a genetikám valószínűleg ilyen... milyen edzéssel tudnék izmot rápakolni, hogy "nagyobbnak tűnjön"? :D
2015. ápr. 23. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Vállból nyomás rúddal/kézi súlyzóval állva/ülve, oldalemelés, állig húzás ha nem bántja a vállad.
2015. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Musclemore ***** válasza:

Nekem is keskeny a vállcsontom, ez van.

De nyugi, szélesedhet.

Sajnos ez nem rajtad múlik.

2015. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet az egyik baj, hogy csak egy veséd vsn és az se működik jól. A mellékvese kéregállománya androgén hormonokat is termel, amely a férfias jegyek kialakulásáért felelős. pl. szélesebb vállcsont. Izmokat kell felpakolnod.
2015. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, mivel elég későn érő vagyok, mondhatni NAGYON későn érő... akkor nincs más, mint jöhet az az izompakolás! Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2015. ápr. 24. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!