Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt valaki, akinek Hashimo...

Van itt valaki, akinek Hashimoto-betegsége van?

Figyelt kérdés
Tudna segíteni valaki privátban, hogy alul- ill. tulműködő szakaszban hogyan változtat az étkezésen, edzésen?

2015. ápr. 28. 10:18
 1/4 anonim válasza:
Én igen. Elvileg most normál-kissé alul működő szakaszban vagyok, túlműködés engem soha nem fenyeget. 160 ch diétát tartok, rengeteg zöldség és gyümölcs, húsok, halak, egyéb fehérjék. Cukor, olaj, liszt hozzáadásával készült ételeket nem fogyasztok, kivéve a szokásos reggeli teljes kiőrlésű graham zsemlémet. Napi 1 órát szobabiciklizem (a pulzusommal is bajok vannak, van, hogy felmegy 150-160 közé nyugalmi állapotban is, így amíg az nem javul, nem merek keményebb sportot)
2015. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dharma9 válasza:
Én a húsevést is kerülöm, de a legfontosabb a tej. Sajtot fogyasztok, de nem iszok tejet. Nagyon fontos! Kínai tanulmány c. könyv.
2015. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Második, mi a helyzet a kefirrel, túróval?
2015. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dharma9 válasza:

A kefirgomba lebontja a laktózt, de kazeintartalommal nem csinál sokat, a túró aludtejből készül, szintén kazein.

Sajtból is csak a kemény sajtot ajánlják, aminek érlelése minimum 6 hónap.(hát itt néha elgyengülök, és jönnek a lágy sajtok is)

2015. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!