Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Élvezem hogy erős vagyok és a...

Élvezem hogy erős vagyok és a teremben is szoktam mutogatni. Ti is nagy súlyokkal szoktatok edzeni, hogy többen nézzenek edzés közben?

Figyelt kérdés

Szeretem ha megnézik, hogy nagy súly van a rúdon, és elismerően bólintanak, hogy csak így tovább.

Ezt egy fokmérőnek tartom, én ennyit bírok, méghozzá jó sokat.

Szeretem mikor kidudorodik az ér, ha felállok 200 kg-val, felhúzásnál.

Kis súlyokra mentek rá edzés közben, vagy inkább a nagyok hogy látványos legyen?



2015. ápr. 28. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi a nagy súly. De nem azért dolgozok nagyobbal, hogy lessenek, hanem azért, hogy fejlődjek.
2015. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenki szereti ha elismerően bólintanak. Azonban nem szabad összekeverni azt amikor valakit bohócnak néznek, mert úgy dolgozik a nagy sulyokkal, hogy a szabályosság rovására megy. Amikor legjobb erőmben vagyok fekvenyomásnál 130 kg-ba 8-10 tudok nyomni 85 kg -an. De nem szoktam. Előszeretettel használok olyankor is egy 100 kg os súlyt és nyomok vele 3*15-20 as szériát szabályosan. Számomra az elismerés ha a tükörben hétről-hétre látom a változást.
2015. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Edzeni a saját fejlődésed érdekében kell.

Néha kis súly sokszor, néha nagy súly kevésszer.


Részemről csak nevetni tudok azokon, akik a konditerembe magukat mutogatni járnak.

2015. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Részemről csak nevetni tudok azokon, akik a konditerembe magukat mutogatni járnak."

Akkor biztos nem egy helyre járunk edzeni, mert itt mindenki megnézi azt aki erős.

Sok erősember van itt.

2015. ápr. 28. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire keménynek érzed magad, menj versenyre. Ott lehet rajolni.
2015. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel,hogy ki mit gondol.A fizikai erő ilyen szintű fitogtatása meg szerintem óvodás dolog,azt a képet sugallja,hogy "szerencsétlen,nem jutott neki más,mint,hogy ezzel hívja fel a figyelmet magára"
2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Kondi terembe magunk miatt megyünk. Én is csatlakozom az előzőhöz, ha valakinek ez az egyetelen célja, csinálja tisztességgel, és ne úgy, hogy ki mit gondol róla.


Talán profi sportóla lennél??? Kétlem, mert akkor nem lennének ilyen gondolataid.

2015. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] ilyenkor nézd meg ezt :) itt már beszélhetünk nagyobbacska súlyokról. 15 éves lány 250-el guggol,utána már nem is tűnik soknak ha 300-at húz az ember.
2015. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!