Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a barátnőm 85kg-val szériáz...

Ha a barátnőm 85kg-val szériázik fekvenyomásban, esélyes hogy valami okosságot tol?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem, közelebbről, előtte is tudtam ki ő, fitnesz rendezvényeken többször láttam.

Ma lekísértem edzeni, mondta hogy erős, de konkrét dolgokról még nem esett szó.

A reggeli csipát kiverte a szememből amit láttam.

De a teremben többen összeszaladtak.

Nyomhat valami cumót, érdemes lenne rákérdezni, vagy hagyni kell a fenébe, csinálja ha akarja.



#uhhamindenit
2015. ápr. 29. 11:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
85kg nem valami sok.
2015. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Én a helyedben vigyáznék magamra :D
2015. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Előfordulhat, ha veszekedésre kerül a sor, ellátja a szűrömet?

Mert nekem ez jutott eszembe rögtön, mikor láttam hogy a súlytárcsákat dobálta felfelé.

Kicsit mély a hangja, azt mondja be van rekedve, azt is furcsálltam, mert amióta ismerem, azóta maci hangon beszél.

2015. ápr. 29. 11:52
 4/28 A kérdező kommentje:

Elsőnek 10 nyomott vele, utána kétszer 8 ismétlés, majd utoljára megkért hogy álljak már be segíteni, ha rajta maradna.

Persze volt röhögés a teremben, vagyok vagy 70kg.

Fura helyzet volt, szerintem leépítem a csajt, rövidesen.

2015. ápr. 29. 11:55
 5/28 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem olyan nagy súly az. Persze nőnek nem kicsi, de itt a fórumon is van/volt egy ember, aki állítólag 200 kilóval nyomott fekve meg 275 kilóval guggolt úgy hogy még étrendje sem volt. Vannak ilyenek.


Mellesleg nem értem mit röhögtek. Én annakidején 19x centihez voltam 68-70 kiló a középsuliban, és én álltam be vigyázónak amikor a haverom a 140 kilót próbálta az ottani konditeremben. 60 kilót simán be tudtam még akkor is segíteni, szóval nem volt ő sem veszélyben.

2015. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 HarciCsiga ***** válasza:
83%
Szerintem egy nonek ez igen is nagy suly en eletemben nem lattam meg ilyen eros not edzeni eselyes hogy nyom valamit ahogy a versenyzok es modelek nagy resze is de szerintem ez az o dolga a lanyok/nok nagyreszenel mar 40-50 kilos szeria suly is viszonylag nagynak szamit szerintem
2015. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nőknél ez nagy súly. Ha cuccol azt úgyis làtod egyéb helyen. :)
2015. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

ha nagyobb a csiklója a farkadnál, akkor tol valamit.


aztán az is lehet, nem csajod van, hanem pasid :D

2015. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehetséges.

Főleg ha mutál a hangja az elég jellegzetes. 85 kiló sok a nőknél, főleg hogy nekik a tesztoszteronjuk 1/20 része a férfiakénak.

2015. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Lehet, az van amit az utolsó írt, szex még nem volt.

Igaz, 2 hónap után lehetne valami, főleg úgy, hogy ma kis nadrágban a teremben előttem hajolgatott.

De amit írtál, a kedvem kicsit elvette.

nehogy meglepetés érjen, de ha ér is, szóvá nem merném tenni, mert csak az járna a fejemben hogy a 85 kg-t milyen eltorzult arccal és elszántan nyomta ki.

Nem akarom hogy akár egy veszekedés elfajuljon.

Még a testsúly is több lehet mint nekem.

2015. ápr. 29. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!